Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülsípolás megszűntetésére jó...

Fülsípolás megszűntetésére jó módszer?

Figyelt kérdés

Begyulladt a fülem 1-2 hónapja, elmentem vele orvoshoz, aki fülcseppet javasolt. A fülcsepp használata óta folyamatosan sípol, és a fájdalom se múlt el, így elmentem másik fül-orr gégészhez, aki fülkürthurutot és hallójárat-gyulladást állapított meg. Kezelte gézcsíkkal többször is, valamint Valsalva-módszert javasolt, de a sípolás nem akar megszűnni hetek óta sem. Járt valaki hasonló módon, akinek meggyógyult? Hogyan tudnám csökkenteni vagy megszűntetni? Ugye nem marad így?

Előre is köszi a segítséget!



2020. okt. 31. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor csinálja, gondolom este zavaró. keress a mobilodon rádión valami sistergést mikor nincs adás. Dugd a füledbe, és hangosítsd pont addig mikor már nem hallod a sípolást. Ennek a lényege, hogy az agyad erre koncentrál,többször kell csinálni egy idő után az agy nem veszi figyelembe, hogy sípol a füled, mert a hang az agyban keletkezik igazán. fülkürthurut után 2 hét alatt segített.
2020. okt. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a fül orr gégész szerint pont ne dugjak semmit a fülembe, ne hallgassak közelről hangot, stb. de megpróbálom köszi :)
2020. nov. 1. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt kérdezted mi használt, nekem ez. Be volt dugulva sőt viszhangzott is , miután elmúlt időnként zúgott. Most is néha, de ez a módszer kiüti, nekem legalábbis- de el fog múlni biztos
2020. nov. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bízom benne, már az orvos is azt mondta, hogy el kellett volna múlnia a gyulladás visszahúzódásával együtt, és elég rémisztő, hogy ez nem történt meg.

Nekem magas hangon sípol, folyamatosan pattog, meg a hangokat is máshogy hallom, mint eddig. De próbálkozom akkor ezzel, amit javasoltál.

2020. nov. 1. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!