Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » L_Thyroxin mellékhatásai ezek...

L_Thyroxin mellékhatásai ezek vagy puszta véletlen?

Figyelt kérdés
L_Thyroxin Henning 50 mikrogrammos tablettát szedek 27-e óta és azóta sokkal többször szédülök főleg este, erősebben fáj a fejem meg nagyobb bevérzések lettek rajtam. Térdemnél is van egy óriás ami félig pirosas és lilás színű, lábszáramon is van egy kialakuló. Előtte nem érzékeltem ilyeneket. Lehet erős nekem ez a tabletta vagy más miatt van? a bevérzéseket korábban megmutatam dokinak de csak bevérzéseket mondott ami nem vészes, de ez már nekem sem normális ami rajtam van. Elég csúnya. Vérvételi lapom eredményei rendben voltak csak pajsmirigy alulműködésem van, ezért is kell ez a gyógyszer. Mit javasoltok? Hívjam fel a dokit megint, hogy tüneteket érzékeltem? Nem telt el kevés idő ehhez? 23L

2020. nov. 2. 02:22
 1/1 anonim ***** válasza:
70%
Menj el orvoshoz!!
2020. nov. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!