Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülzúgásra gingko biloba?

Fülzúgásra gingko biloba?

Figyelt kérdés
Fül-orr-gégész javasolt fülgyulladás utáni megmaradt fülsípolásra Tebofortant vagy más fajtájú gingko bilobát? Melyik fajtát érdemes szedni?

2020. nov. 3. 10:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

En szedtem ra, sajnos nem hasznalt. Akkor hagytam abba, amikor azt vettem eszre, hogy olyan fura a kozerzetem tole, meg konnyebben elfelejtettem dolgokat. En se ertettem, ez hogy lehet, bar csak 16 eves voltam, lehet, hogy ilyenkor meg mashogy hat :D

A fulzugast az elso 1 evben lehet ertelmesen kezelni, infuzios kezelest vagy mas egyebet kaptal ra? Nekem az infuzio tobbet hasznalt, bar sajnos elmulni nem mult el, de javult.

2020. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Attól függ mi okozza. Ha rossz vérellatas akkor segíthet a ginkgo. Hosszú idő mire rajön az ember. Ha nyaki gerinc kiegyenesedese akkor csak torna, de az se tuti. Lehet még állkapocsizulet, zajhatas, vérnyomás probléma stb.
2020. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Ja bocs, most látom hogy fül gyulladás, d vitamin, k vitamint olvastam még rá, fokhagymát...
2020. nov. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket. D vitamin, fokhagyma, ezek megvoltak már igen.

A kialakulása a fülgyulladás miatt volt, viszont a fülgyulladás elmúltával a sípolás sajnos megmaradt.

A háziorvosomnak lehet megemlítem akkor az infúziót is, és hogy a rossz vérellátásnak nézzünk utána valahogy, meg a nyaki gerincet is. Vagy ezeket nektek fülorrgégész javasolta?

2020. nov. 3. 11:35
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen, nekem ful-orr-gegesz, viszont bizonyos vizsgalatokhoz haziorvosi beutalo kell, szoval hozza is erdemes elmenni.
2020. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Imádni fogja a háziorvosom ebben az időszakban és én is, de hátha megtaláljuk az okát. köszi!
2020. nov. 3. 11:47
 7/17 anonim válasza:

kettes vagyok. én nem feküdnék be most a kórházba infúzióra :D

én ahogy elkezdett zúgni a fülem berobogtam a kórházba és szinte azonnal rákötöttek az értágítóra, majd a szteroidra, sajnos a szteroid miatt muszáj bent maradni. Igen, nekem sokmindent javasolt a fül orr gégész, szinte mindent ki is próbáltam, semmi nem használt, az első másfél évbe még lelkes voltam, ma már nem hiszek semmibe sajnos, de neked hajrá! engem a kórház küldött mr-en keresztül mindenfelé.

2020. nov. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
egyébként a kérdésre is válaszolva a tebofortan 120 mg 30 db 5500 ft. a béres 120 mg 60 dbos pedig 2000 ft, nem tudom mi lehet a különbség, mindkettő ginkgo végülis
2020. nov. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A fülorrgégész a Tebofortant javasolta,de a gyógyszerész meggyőzött a Jutavitről, hogy ugyanaz a hatóanyag, csak nem a márkát fizetem meg, hanem 5500 helyett 2500..hát megpróbálom.

Hetes, de jó, hogy gyorsan be tudtál akkor még menni a kórházba, most már nem nagyon van ilyen lehetőség. És elismerésem, hogy tudsz élni ezzel a zúgással...

Ahogy olvastam tőletek és utána is, okozhatja még állkapocs, nyaki gerinc és véráram probléma, úgyhogy megpróbálok ezeken a vonalakon elindulni.

2020. nov. 4. 08:15
 10/17 anonim válasza:
7,8 vagyok. Egy másik orvos meg azt mondta vírustól is lehet, azt már végképp nem tudom kinyomozni. Hát muszáj megszokni, mást nem lehet csinálni. Első 1-2 évbe erős koncentrációzavarom volt, dolgozni, tanulni nehezen ment, és jött a depresszió. Csakhogy az antidepresszáns is okozhat fülzúgast meg egy csomó gyógyszer mellekhatasa. Az ertagito viszont segít a tanulásban. És amit még észrevettem, hogy alkoholra kegyetlenül felerősödik. No mindegy, hajrá! Amit lehet azt vesd be szerintem :)
2020. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!