Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülzúgásra ötletek?

Fülzúgásra ötletek?

Figyelt kérdés

Tinnitusban szenvedek , aktív folyamatos zúgásban...

3éve kell ezzel együtt éljek, jelenleg 18éves vagyok.

Több kivizsgáláson is voltam, de a magyar orvostudomány le*zarja hogy te kivagy, és kizsebel. - tapasztalatim.

Eddig a balfülemből hallottam a zúgást, és kicsit a jobb-ból is , de ma másztam egyet, és brutálisan begerjedt a jobb fülemre. Mindenki tippet meghallgatok!! Érdekel!! Borzalmas ez!

Nyugalmi zúgás is rossz, de ez már nagyon hangos...

Megőrít :- ( Tudom nagyon sok oka, lehet, nem érdekel. megoldási lehetőségek érdekelnek.

Ha fogaimra ráharapok sokkal erősebb lesz a zúgás...



2015. okt. 14. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyetlen gyógymódja van, magasnyomású oxigén lélegzése
2015. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én 19 éves vagyok és nekem 2 éve van.

Amit itt írtam azt javaslom neked is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__7324..


Amit az első válaszoló írt... Az oxigénkamrás cucc megítélésem szerint 90% lehúzás. A kutatások felemás eredményt mutatnak, ha kipróbálod akkor kb. az utolsó dolog legyen. Én voltam rajta, 10 alkalommal kb. Első alkalom után mintha jobb lett volna, de szerintem csak a sziszegő zajtól, persze hosszú távon semmi. Így visszagondolva inkább rosszat tett a zaj miatt.

2015. dec. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezért kell otthon, egyedül csinálni, orvosi felügyelet nélkül. Ebben az esetben nincs lehúzás, az eredmény 100% os.

A lehúzás az a kamrából adódik. Nyugaton már minden balesetet szenvedőnek magasnyomású oxigéncsövet dugnak az orrába! A mi orvosaink még mindig csak az infúziónál tartanak! Az orvosok javarészt kimennek külföldre dolgozni. Nekünk itt marad a selejtje, akikkel kénytelenek vagyunk beérni!

De azért kíváncsi lennék, hogy Te honnan vettél félmilliót a tíz alkalomra?

2015. dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!