Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus tagadó vagy, vagy...

Koronavírus tagadó vagy, vagy hívő? (Szavazás!)

Figyelt kérdés

FIGYELEM! Társadalmi felmérés; szavazz ismeretlenként, befolyásolás nélkül! Saját véleménynyilvánításként szavazzatok minél többen, hogy egy statisztikát lehessen látni a szabad véleményekből!

A kérdésre szavazással válaszolj, ha szeretnél.

Egy kérdés már kikerült a nyáron, viszont most őszre elég sok minden változott; tudjuk, hogy tavasszal elérhető lesz már a koronavírus elleni oltás, újabb szigorítások vannak kialakulóban, sokkal nagyobb arányban nőtt az adatok alapján koronavírusos fertőzöttek- és elhalálozók száma.

A tényeket látván melyik csoportba tartod magadat?

((a veszekedést és a provokatív válaszadást mellőzzük))



2020. nov. 3. 21:10
A kérdező szavazást indított:
Vírustagadó vagyok!
Hiszek benne, hogy létezik!
Nem tudom eldönteni.
Nem szeretnék válaszolni.
55 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem a létezése vagy nemlétezése a kérdés. Ezzel a "vírustagadó" címkével csak a szkeptikusokat akarják lejáratni. (Természetesen szélsőséges eszementek mindig vannak.)
2020. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Hiszem, hogy létezik, bár nekem a "koronavírus hívő" kicsit erősnek, szélsőségesnek hangzik. Viszont emellett azt gondolom, hogy ennek az ügynek egy elég nagy része a politikáról szól. Persze fontosnak tartom, hogy védjük a veszélyeztetetteket, vigyázunk a nagyszülőkre is ahogy kell, csak ilyen "intézkedések" mellett sokkal nehezebb.
2020. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
ez nem hit kérdése, tény, hogy létezik a vírus :D
2020. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

Nem hiszek benne, hogy létezik. TUDOM, hogy létezik.

A válaszlehetőségek ebből következve manipulatívak, ráadásul a gyk. egyébként is egy torz képet ad minden ilyesmiről, nem alkalmas közvélemény-kutatásra. Ezzel szemben készültek valóban reprezentatív kutatások erről. Nem javaslom senkinek a szavazást és válaszadást, ne járuljunk hozzá ehhez a provokatív, manipulatív "kérdéshez".

2020. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kene egy olyan rovat is hogy nem tudom igaz e de betartom a javasolt ovintezkedeseket
2020. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!