Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor lesz már vège a COVIDnak?

Mikor lesz már vège a COVIDnak?

Figyelt kérdés
Teljesen depressziós vagyok már ettől az egésztől. Féltem a családomat és félek én is. Nem látom a végét, és teljesen kivagyok ettől.
2020. nov. 7. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
2021 augusztus 6, 17:58
2020. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg sosem, ugyanúgy rajtunk marad mint az influenza. Azt tudom elképzelni, hogy lesz jól működő védőoltás és gyógyszer a kezelésére, aminek köszönhetően visszább fognak venni a korlátozásokból. De teljesen eltűnni szinte biztos hogy nem fog.
2020. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudni. Mondanak ezt azt. Remélem meglátjuk.
2020. nov. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

4-5 év alatt szokott annyit gyengülni egy új vírus, hogy ne okozzon már komoly problémát. Remélem ez most is így lesz, és talán lesz hatásos oltás is valamikor.

Januárban, amit lelkesen ismételgetnek, biztos hogy nem, akkor érkezik a minta (ezt az adatot OV mondta egy riportban).

Ezt itthon kipróbálják, valóban hatásos-e és milyen mellékhatásai vannak. Ez hónapokat jelent. Legyünk optimisták, az oltás szuper lesz, komoly mellékhatások nélkül, tehát mondjuk év közepén megrendelik. Onnan fél év a gyártása, jövő ilyenkor ha nagyon szerencsések vagyunk, már lehet használható oltás nagy mennyiségben.

2020. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
És ha lesz oltás mi van? Influenza ellen is van, aztán mégsem ér semmit, minden évbe ittvan a nyakunkon.
2020. nov. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy ja. Influenza ellen is van oltás, mégis vannak influenzás betegek, halál is, és a flu vírus se megy sehová. Nos, ez ilyen, valószínűleg jól beszoptuk.
2020. nov. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Soha. Az élet soha nem lesz olyan, mint a covid-19 előtt, ebbe jobb, ha beletörődsz.


Viszont, ahogy a #4 írta, egy hatásos védőoltás gyengítheti az esélyeit. Kérdés az, hogy mennyi ideig lesz hatásos az oltás időtartama, ez ugyanis nem szezonális, mint az influenza.

2020. nov. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Mikor lesz vége? :O

Aranyom, még csak most kezdődött. A tavaszi az lófing volt ehhez képest, és már hallottam olyat is, hogy 9 hulláma lesz ennek a szutyoknak. Szóval.. nem mostanában lesz vége.

2020. nov. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Aranyom, èn pedig hallottam már egyszarvú csillànpónikról is🤷‍♀️


Kérdező, ezt senki nem tudja előre, de a legtöbb ember már ugyanilyen depis ès várja a vègét.

2020. nov. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%

2021. 06.01 00:00

Eddigre az összes korlátozást feloldják.

2020. nov. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!