Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezzel a háziorvos elrendelné...

Ezzel a háziorvos elrendelné a koronavírus tesztelést?

Figyelt kérdés

Picit az orrom van bedugulva, illetve szagokat, ízeket egyáltalán nem érzek. Lázam nincs, általános közérzetem jó, köhögni nem köhögök, csak nagyon ritkán.

Páromnak egy hete volt láz, szédülés, orrfolyás, enyhe köhögés. Neki nem csináltatott tesztet a háziorvos.

Önköltségen nem csináltatnék tesztet. Viszont mivel látható tünetem meg nincs, a munkahelyemen nem díjaznák, ha csak így magamat diagnosztizálva nem mennék dolgozni. Élelmiszerboltban dolgozom egyébként.


2020. nov. 8. 03:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Élelmiszerboltba vírus nélkül se kellene menni dolgozni.


Bírtam tavasszal is, hogy a tescoban rajta volt a kesztyű beleköhögött a kezébe és úgy nyúlkált a termékhez.


Fene a gusztusotokat 👍👍👍

2020. nov. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

És akkor mivel maradjak otthon? Hogy nem érzek ízeket meg szagokat? Ezt kb bárki mondhatja akinek épp nincs kedve munkába menni.

És mi az hogy vírus nélkül se kellene menni dolgozni? Úgy érted soha? Senkinek? És akkor hogy gondoltad? Robotok szolgáljanak ki?

2020. nov. 8. 04:24
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem érzel szagokat, ízeket, akkor lehet teszteltetne a háziorvos, mivel ez a koronavírus egyik fő tünete, ne menj dolgozni hétfőn, hívd a háziorvosod.
2020. nov. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Már ne is haragudj meg,de nem csak a covid létezik... Elküldhet tesztre ezzel,de lehet megfázás is. Ne mellesleg akkor sem kéne így bemenni dolgozni.
2020. nov. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezek a tünetek voltak és nem teszteltek Mit tudtam volna csinálni Azt indokolni kell ha nem mész dolgozni
2020. nov. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól még betegre kikérheted magad. Nem valami bizalomgerjesztő, hogy betegen fogdosnak össze mindent covid előtt is .

Covid alatt meg tilos bemenni betegen! Munkáltatónak kötelessége ( lenne) hazaküldeni, mert fertőzés veszélyt jelent ergo ígyis úgyis betegállomány

2020. nov. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%
6 os Mi az hogy "betegre kikérhetem magam" ?? Ismered te a munka törvénykönyvét? Ha nincs táppénzes papír azonnal kirúgnak És ha a doki nem csinál tesztet akkor szerinte nem vagy beteg így táppénzes papírt sem fog adni
2020. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Betegre kikérheted magad= bemész/ felhívod az orvost és megmondod hogy nem érzed jól magad.. nincs ebbe semmi csíny 😒👍
2020. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Egyre gyarapszik a fertőzöttek és a halálozók száma. De ti csak menjetek betegen dolgozni!


Felelőtlenség!


Miêrt ne írna ki? Ne bohóckodjunk már könyörgöm...

2020. nov. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként orvosa válogatja,de íz és szagelvesztésnél elkéne rendelnie.


Azt se értem miért itt kérdezed ahelyett, hogy felhívnád az orvost.

2020. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!