Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezzel a háziorvos elrendelné...

Ezzel a háziorvos elrendelné a koronavírus tesztelést?

Figyelt kérdés

Picit az orrom van bedugulva, illetve szagokat, ízeket egyáltalán nem érzek. Lázam nincs, általános közérzetem jó, köhögni nem köhögök, csak nagyon ritkán.

Páromnak egy hete volt láz, szédülés, orrfolyás, enyhe köhögés. Neki nem csináltatott tesztet a háziorvos.

Önköltségen nem csináltatnék tesztet. Viszont mivel látható tünetem meg nincs, a munkahelyemen nem díjaznák, ha csak így magamat diagnosztizálva nem mennék dolgozni. Élelmiszerboltban dolgozom egyébként.


2020. nov. 8. 03:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10 es Én már felhívtam az orvost,és szerinte nem vagyok beteg mehetek dolgozni ezt ő mondta Értsd már meg ha nem ír ki táppénzre nem tudok mit csinálni Talán verjem meg?
2020. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben az orvosok is ludasak mert a gyermekem fél iskolája enyhe ilyen olyan tüneteket produkál és egynek sem csináltak tesztet A barátnőm fia is beteg volt fájt a torka pár napig és engedte az orvos suliba teszt nélkül. A szülő pár napot igazolhat ez meg is történt de azután mennie kellett
2020. nov. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

11es akkor meg szabi amennyiben van, de igen az orvosok is ludasok nem gyengén.


Kolléganő gyereke is " náthás volt" anyuka önköltségen csináltatott neki pcrt pozitív lett egész család karantén.


+ Elírták anyukának a 10 napot 30 napra, ő 12 nap bement dolgozni 3* kereste a rendőr s körözték 👍👍👍

2020. nov. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!