Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik elkapták a koronavírust...

Izabella220 kérdése:

Akik elkapták a koronavírust azoknak milyen tünetei voltak vagy vannak jelenleg is. Akik pozitívak azoknak volt hogy erős hátfájása is jelentkezett?

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2 napig szaglásvesztés és ennyi
2020. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak szaglasvesztes de 1 honap utan se jott vissza
2020. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tüdőgyulladás kialakulhat tole, és az hatfajassal is járhat szerintem.
2020. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem december 3.-án jelentkezett az első tünet. Hirtelen láz, fejfájás, szemfájdalom, nagyon durva izomfájdalom. A bőröm is fájt nagyon.

Aztán íz és szaglás vesztés, köhögés. A nyálkahártyám az összes teljesen száraz volt, az orromba emiatt napokig vérzett is többször. Hasmenés, erős gyomorfájdalom is jelentkezett. Minden egyes nap más tünet jött ki. 12. napban leszek. Se ízt, se szagot nem érzek. Pulzusom ingadozik. Közerzetem rossz nagyon. Gyomrom is. Bízom benne, hogy lassan jobb lesz már. Mert nagyon durva ez az egész. November 26-óta vagyunk itthon, édesanyám akkor lett pozitív. De neki jóval kevesebb tünetei voltak.

2020. dec. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!