Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt akinek minden ősszel...

Yoshimitcu kérdése:

Van itt akinek minden ősszel télen begyullad a torka? Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Olyan érzékeny a torkom, hidegebb levegő vagy ha hideget iszom, egyből begyullad. Most már egy hónapja gyulladásban van, sárgas foltokkal, nem tudom mi tartja fent, hideget nem iszom, szoktam kint futni de sállal eltakarom az arcom. Háziorvos antibiotikumot írt fel. Fül orr gegen nem fogadnak a vírus miatt, azt mondták menjek magán orvoshoz. Pánikolok hogy torokrakom lesz a sok gyulladástol. Nem cigizek, néha iszom egy üveg sört azt se hidegen. 31F.
2020. nov. 10. 06:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, jó magamnak is mióta kivetek a mandulámat érzékeny a hideg italokra .

Mikor érzem hogy kapar lefekvés elött más fél deci meleg vízbe egy kanál 3% hidrogén-peroxid (gyógyszertárban kapható) felold gargalizál lenyel és békesség van .

2020. nov. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem tiniként egy éven keresztul mindig. Azt hittem orokre így lesz, majd elmult. Egyél sok gyulladás csökkentő ételt. (Pl. Gyömbért magában rágcsálj, egy kis darabot) És olyat meg ne nagyon egyél, ami gyulladást okoz.
2020. nov. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!