Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig marad így? (Középfülgyu...

Meddig marad így? (Középfülgyulladás)

Figyelt kérdés

Elmentem az orvoshoz, mert nagyon fájt a fülem és bedugult. ő kimosta a fülem mert úgy ítélte tele van, megtörtént, de nem szabadultam fel. Nem hallok azóta sem. A fájdalom elmúlt.

Azt mondta hogy fülcseppel kell oldani a dobhártyámnál a zsírt, mert az nem akart kitávozni. Egy pár napja használom, semmit sem javult. Pedig épp a dobhártyám. Jót tanácsolt az orvos? Meddig fog ez így maradni? Rossz érzes hogy nem hallok, nem akarom hogy így legyen.

Nem adott se antibiotikumot se gézet. Csak azt mondta hogy ezt használjam.

Nem merem tisztítani sem, pedig azt mondta fülpiszkával kellene.

Volt valakivel ilyen? Azt vártam hogy legalább valamit szedni kelljen majd rá....

Nem tudom hogy most sz@rul oldotta e meg a dolgokat, vagy ennek így kell lennie?



2020. nov. 10. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Az orvosod egy idióta már bocs, írom ezt háziorvos szakorvosként.


Haladjunk sorba, ha fület mosok azt addig teszem amíg tiszta nem lesz, ha nem sikerül elsőre akkor kis paraffin olajat csepegtetek bele és a beteg másnap visszajön és kimosom ismét. A fülcsepp szintén jó lehet a lazításban, de akkor is ismét mosni kell, a nagy dugó nem fog kijönni magától.


A fültisztító pálca pedig hatalmas szakmai hiba, aki betegnek ilyet javasol az adja vissza a diplomáját, a pálca két dologra jó sérülést okozhat, akár dobhártya-szakadást is, továbbá még jobban betuszkolja a fülzsírt a fülbe.


Ó és ez nem közép hanem külső hallójárat gyulladás nagy eséllyel, ha nincs lázad.

2020. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lázam volt, mármint addig eljutottam hogy tudtam mi s bajom.

Vissza fogok menni hozzá és ha úgy látja akkor újból mosást kerek hiszek magatol nem fog kijonni a dolog.

2020. nov. 10. 19:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak nem értem hogy miért csak ennyivel küldött el 😅 pedig o az orvos
2020. nov. 10. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha láz volt, akkor meg, a mosás nem fogja megoldani a problémát.
2020. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyanilyen gyulladás van pár hete, folyamatosan gézcsíkkal kezeli. Ha tudsz, menj el másik fülorrgégészhez, mert én is az elsővel pórul jártam, és a második segített.
2020. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!