Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért játszák el az emberek,...

Miért játszák el az emberek, hogy fulldokolnak a maszkban?

Figyelt kérdés

2020. nov. 11. 21:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%

van mikor engem is zavar


főleg éhgyomorra zavaró, még öklendezek is néha tőle


Nem egy természetes dolog a lélegzetvételt akadályozni egy maszkala pofánk előtt, nem csoda ha zavarja az embreket.

Nekem az egész vírushisztiben ez a kötelező maszk dolog a legidegesítőbb

2020. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Mert unatkoznak és már nem tudják jó dolgukban, min hisztizzenek
2020. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Olyan mint az iskolában, mert ami kötelező azt senki sem szereti. Milyen érdekes hogy a legtöbb ázsiai ország hord maszkot a szmog miatt és mégse rinyál senki sem.
2020. nov. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Én 12 órán keresztül hordom és még soha nem akadályozott a lélegzésben.
2020. nov. 11. 21:12
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
3as vagyok. Engem se, sőt egészen megkedveltem ezta maszkosdit. Sokkal biztonságosabb érzem magam, mióta az emberek csak a fél fejemet látják. Most hogy mindennapi viselet lett ezért már a ruháimhoz is igazítom:D
2020. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Hellmano ***** válasza:
87%
5-ös. Ja, főleg, aki pirulós azt tuti örül neki, mert nem látják legalább, ha vörösödik a pénztárnál a sorban :D
2020. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Lehet pszichés is. Félnek, hogy fulladni fognak benne, ezért tényleg fulladnak is.

Engem a légzésben nem zavar, azt viszont észrevettem, hogy a használata után, mikor leveszem, sokszor folyik az orrom, tüsszögnöm kell. Szóval azért lehet némi kellemetlen velejárója.

2020. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem hiszti, sokakat tényleg zavar. Ugyanis az ember ilyenkor meleg levegőt szív be és az orr nem hideget érzékel, ami valamiféle bonyolult idegi áttéten keresztül (reflex) élénkítő hatású. Olyan ez, mint amikor az ájulófélben levő ember arcára hideg vizet fröcskölnek, amitől rendbe jön.
2020. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
8as magyarázz meg nekem valamit. Akkor D. Koreában, Japánban, Kínában stb. az emberek hogy hogy nem rinyálnak? Pedig ők mindennap hordják a szmog és most a covid miatt. Azt ne mondd, hogy genetika mert ha ők akkor mi is képesek vagyunk elfogadni és batartani a szabályokat
2020. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Van akiket zavar, de ez csak mentális probléma. Akik hisztiznek miatta, azoknak meg pszichológusra vagy pszichiáterre van szüksége.
2020. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!