Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez? Szerintetek ez idegössz...

Mi ez? Szerintetek ez idegösszeomlás volt? Remegett a kezem alig kaptam levegőt szinte fulldokoltam remegett mindenem, sírógörcsöm volt.

Figyelt kérdés
Álmomban szinte mindig dünnyögök,

2012. nov. 12. 14:13
 1/5 anonim válasza:
100%
Pánikroham inkább.
2012. nov. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább a pánikroham tünetei.
2012. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
[link] Ez a cikk elmagyarázza az idegösszeomlást. Neked nem az volt.
2012. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez pánikroham...mostabában vagy az elműlt pár évben nem történt veled valami rossz?:/
2012. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szinte mindennap kapom az ívet apámtól mindig belémköt de nem merek neki visszaszólni mert egy bunkó! Nem tisztel senkit.Egyszerűen nem tudja felfogni hogy ő beteg ! Idegrohamai vannak és ezt rajtam és a családon vezeti le! Szóval ezért volt pinikrohamom úrísten ha visszagondolok milyen is voltam akkor te jó ég hihetetlen remegtem mint egy kocsonya és sírtam mert már annyi minden felgyűlt bennem és így gondolom ki adtam magamból! Erre a hülye apám mondta hogy direkt csinálom :mondtam ezt nem lehet direkt csinálni! Apám az egy pszichiátriai eset de magától nem megy orvoshoz : mit tegyünk?
2012. nov. 13. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!