Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lényegében mindenkinek át...

Lényegében mindenkinek át kell esnie a covidon előbb- utóbb?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, hogy az ezredik ilyen kérdés, de nekem még mindig nem tiszta ez. Aki elkapta, és meggyógyult, az sem immunis, újra megbetegedhet. A vakcina meg áprilisnál hamarabb nemigen lesz. Addig meg nem mehet mindenki a sivatagba vándorolni. Szóval így is- úgyis elkapja mindenki?

2020. nov. 12. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Mindenki nem fogja, de sokan.
2020. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Csak a férfiaknak lesz kötelező, úgy tudom
2020. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Én elég sok embert (egész háztartásokat értve) ismerek, aki minimális mértékben találkozik háztartáson kívüli személyekkel, és akkor is csak maszkban. Olyat is ismerek, aki sok emberrel találkozik és a lehetőségekhez képest aktív szociális életet él, személyesen találkozik másokkal. Közülük többen viszont már átmentek rajta.


Szóval nagy a különbség az egyének kitettsége között. Aki több emberrel találkozik, annak az immunitása is többet ér. Mivel még mindig nem hallunk arról, hogy a március-áprilisi betegek tömegével fertőződnének meg újra, joggal lehet rá számítani, hogy aki az őszi hullámban kapja el, annak az immunitása ki fog tartani az oltásig.


Szóval nem, én nem gondolom, hogy szinte mindenki el fogja kapni.

2020. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még oltás nélkül sem kapná el mindenki.
2020. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még egy: elképzelhető, hogy a kiállott náthák egyes embereknél védettséget eredményeznek. Genetikától is függhet, hogy éppen védett valaki.
2020. nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!