Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az IR-nek milyen tüneteit...

Az IR-nek milyen tüneteit vettétek észre magatokon, akár utólag is?

Figyelt kérdés
Hogy azt gondoltátok nem volt semmi tünete,de utólag rájötettek vagy doki mondta,hogy attól volt mert IR-ed van.

2020. nov. 13. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Farkaséhség, a nagyon tömény cukros kaják után pedig émelygés, sokszor éjszakai felriadás, izzadás. Gyakran leesik a vércukorszintem, és ezek ettől vannak. Pocsék alvás, de ez inkább oka mint következménye az IR-nek. Hízás, nehézkes súlyleadás, a súly megtartása is nehéz. ☹️ Nálam ezek.
2020. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hízás, kibírhatatlan görcsökkel járó menstruációk és teljesen felborult ciklusok (volt hogy 1,5 hónapig menstruáltam..), hirtelen rosszullétek, rengeteg pattanás (nem csak az arcomon). Lassan 2,5 éve tartom a diétát, ezzel néhány probléma meg is szűnt, de sajna van ami megmaradt. A súlyt nekem is nehéz megtartani, ha kicsit "elengedem magam" (pl.eszek egy fehérlisztes sajtos pogácsát), akkor az rögtön meglátszik a mérlegen.
2020. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!