Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

SnowWhite88 kérdése:

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Mar egy joideje szenvedek ebben a dologban, de nem vettem eddig komolyan mert azt hittem panikrohamokrol van szo. Mostanra mar rajottem hogy nem csak ugy alkalmankent tor ram hanem akkor ha a gyomrom tul ures vagy tulsahosan tele van. A tunetek nagyon hasonlok a panikrohamhoz szerintem az is jatszodik a masik oldalon. Szoval: Fura nyomas erzes a mellkasban, szivveres felgyorsulasa, mintha egy ket szivdobbanas kimaradana, neha hidegrazas es remeges, halalfelelm es egesz napos rossz kozerzet. Hozza kell tegyem hogy ha csak kavet iszok onmagaban az ki tudja hozni nagyon, de ha tul sokat eszek egyszerre is ugyanugy okozza a problemat. Tegnap ettem este egy tal szaritott rizst (amit ugyanugy keszitesz el mint a zabkasat de elvileg glutenmentes) es egy pohar joghurtot. A tunetek ugyanugy kijottek mint akkor amikor nem eszek semmit. (Azert etkezek glutenmentesen mert eszrevettem hogy ha kenyeret vagy pizzat eszek attol nem tudok aludni ugy felgyorsul a szivveresem.) Ha sikerult bofogni attol egy kicsit megkonnyebbulok vagy ha elmegyek vecere. Ha vizet iszok az nyugtat egy ideig de nem sokaig.

Nagyon szerettem volna mar korabban orvoshoz menni de egyszeruen keptelenseg hogy foglalkozzanak nem eletveszelyes allapottal az orvosok itt kulfoldon. Senkit nem fogadnak mert covid.

Ha valakinek barmilyen otlete van kerem ne tartsa magaban. 30/N



2020. nov. 13. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálam a stressz csinált hasonló dolgokat. Elkezdtem meditálni, és jó lett.
2020. nov. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!