Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Yoshimitcu kérdése:

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Egy hónapja beteg lettem, 37,7 láz, egy napig nem birtam felkelni. Rá egy héttel elment a szaglás izleles, ami egy hétig tartott. A torkomon sárga valamik jöttek ki, van amelyik nagyobb. Ez azóta se múlt el, alig bírok nyelni, beszélni. Voltam fül orr gégész nél azt mondta siman lehettem vagy lehetek covidos, irt ki antibiotikumot de a torkom ugyanúgy fáj sárga hólyagos. Még a felét szedtem be az antibionak, de már kikesziti a gyomrom. Van egy kis refluxom is néha. Szerintetek? 31F.
2020. nov. 14. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Covidra antibiotikumot? De az vírus...
2020. nov. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem inkább bakteriális fertőzésnek tűnik. vagy covid+valami más is egyben..de tényleg nem nekünk kellene eldönteni, hanem a háziorvosnak.
2020. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!