Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Oké,még is mi a franc bajom...

Oké,még is mi a franc bajom van? 17/L

Figyelt kérdés

1. Tehát bélférgem van(Szedek rá gyógyszert).

2. HIRTELEN szokott fájni a hasam,a fejem,a mellem(ritkán látszódik egy ér rajta),a kezem,a hátam.

3. Gombás a melleim között,az ujjaim között és a könyökhajlatomban (Ez a probléma már kezd megoldódni).

4. Korpásodik és zsírosodik hajmosás után már 2 napra a fejem és van úgy,hogy véresre kaparom, mert viszket.

5. Előbb jött meg a szokásosnál.

6. Szoktam azt érezni, hogy mászkál bennem/rajtam valami (pl. a fejemben).

7. Nem tudok fogyni.

8. Van úgy,hogy hiába eszek, mar a gyomrom és enyhén korgó hangot ad ki és valami forog benne.

8. A vállam is pattanásos.

9. Bármennyire fürdök egy idő után elkezdem azt a fura szagot árasztani magamból,amit másokon is szoktam érezni(olyan mint az izzadtság szag).

10. Elvileg kicsit túl fehér vagyok es a kezemnél sárgás a bőrőm.

11. A lábamnak savanyú szaga van és a kislábujjamon furán nő a körmöm.

12. A jobb szemem fehér cuccost termel a belső felső részén(remélem csak csipa).

13. Állandóan gargalizálnom kell, mert jön fel a slejm(vagy valami átlátszó anyag).

14. Nem tudok sokáig egy helyben állni,mert elkezd fájni a lábam és a combtövemnél ha emelgetem a jobb oldalit,akkor kattog és fáj.

15. Fülkagylómban hámlik a bőr.

16. Nem tudok párna nélkül aludni különben megfulladok a taknyomban.

17. Valami miatt olyan mint ha folyamatosan meg lennék fázva,de már így évek óta.

18. A doki azt mondta van valami vírusom is,mert van egy vércsík a számban és a torkommal nincs valami rendben(Legalább koronás nem lehetek, mivel minden ízt érzek, mindent szagolok,nem köhögök és nem megy a hasam sem. Sőt inkább lassú anyagcserém van.)

19. A nemiszervemen meg apró fehér vagy bőrszínű bőralól kijövő pattik vannak és fehér lábszagú folyás.

20. A lábam mindig hideg,a kezem mindig meleg.

21. Fehér lepedék keletkezik a nyelvemen és a szájszag fogmosás után is néha jelen szokott lenni.

22. Mozgás után a elfáradástól függően, szédülök és kicsit felmegy a vér a fejembe,néha ilyen egy kis szar minőségű édesség után is van.


Tények:

1. Általában keveset szoktam inni.

2. Heti 5X mozgok változatos intenzitással,de most "karantén" idején nem nagyon fogok kimozdulni.

3. Folyamatosan takarítva van a környezetem.

4. Naponta 1x,ritkán 2x zuhanyozok.

5. Napi 3x/2x mosok fogat.



Orvosnál:

1,2,3,6,15,18-as problémával voltam és az 1,3,15,18-as problémára mondott megoldást.



Ha valamelyik ponttal van tapasztalatod akkor elmondanád,hogy te mivel tudtad megoldani?



2020. nov. 14. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Lehetsz covid19, ha érzed az ízeket, nem mindenkinek 100%ban ugyanúgy jelenik meg, akik enyhe vagy teljes tünetmentességgel, azoknak se megy el se a szag se az íz érzékelésül sokszor.
2020. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
🤭🤷‍♀️
2020. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

2, lehet front érzékeny vagy, de az idegesség is közrejátszhat.


4, genetika kérdése a haj, valakinek elég egyszer hajat mosni egy héten, de én egészségesebbnek látom a heti 2-3 alkalmat.. korpa ellen próbálj meg venni sampont, kb 1 hónap múlva már látszódnia kell a hatásának.


5, kérdés, hogy mióta mensizel, valakinek több, valakinek kevesebb idő mire beáll. Ez is lehet a stressz miatt, de a cickafark tea sokat segíthet.


7, szintén genetika.

Nem elég hogy sportolsz, mellé étkezz egészségesen.


8, emészt, szóval no para.


8.2, szintén megint genetika.. idővel jobb lesz, de a kamilla gyulladáscsökkentő, viszont mitesszer képző is, de talán kezdetnek jó lehet.

Bőrgyógyásztól tudsz tanácsot kérni, mit vegyél rá.


13-17, valószínűleg köze van a kettőnek egymáshoz, mert amikor betegek vagyunk, váladék szakadozik fel a torokból..


16, ha olyan mintha megfázva lennél már régebb óta, valószínűleg ennek is az előzőek az okai:

Megjegyzem, amikor beteg vagy akkor is elalszunk úgy, hogy folyik az orrunk.. szádon át veszed a levegőt.. ez automatikusan így megy, mert ha nem tenné a szervezeted megfulladnál..


19, lehet fertőzésed van, abból meg nagyobb baj is lehet, szóval nagyon gyorsan keress egy nőgyógyászt


20, zokni legyen rajtad mindig


22, nem bírja a szervezeted annyira a mozgást és ezt viccen kívül mondom



Ennyiben tudtam segíteni, kedves lepontozók jöhettek! :)

2020. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Azert zsiros a hajad es vannak pattanasaid, picit budosebb a labad, mert tini vagy, ilyenek a hormonok. Ha a fejborod viszont viszket, akkor probalj ki valami masik sampont, valoszinuleg nem jo, amit hasznalsz.

Es egy nogyogyasznak latnia kene, a buzos folyas fertozesre utal, elsokent ezt kezeltesd, ez eleg fontos!!

Ha allando orrfolyassal kuzdesz, az lehet allergia, a fuled is ettol hamlik, esetleg viszkethet is, menj el egy allergia tesztre.


Amugy figyu kerdezo,nem vagy egy picit hipochonder? Ha egesz nap igy figyelgetnem magam, tuti 1000+1 fura dolgot talalnek en is magamon.

Marmint ezt most olyan dolgokra ertem, amik tenyleg nem tunnek komolynak, mint pl a feher bor, pattanasok, zsiros haj, fajo lab, ha sokat allsz, nehezebben birod a mozgast, nem pontos menstruacio stb stb. Ezek mind megesnek az egeszseges emberekkel is.

Picit lazits, mert bele fogsz ebbe orulni. A tobbibol meg kivanom, hogy gyogyulj meg hamar :)

2020. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez a részletezés nekem arra utal, hogy valami lelki, mentális dolog állhat esetleg mögötte. Ilyen listát a legtöbb ember össze tudna állítani saját magáról.
2020. nov. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Ez igen gusztustalan volt. Pláne egy nőtől. :(
2020. nov. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

En is majdnem ilyen vagyok csak nincs gombabajom meg mellem vagy belfergem. Az nem a legjobb. Te is ember vagy.

F

2020. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezek közül több dolog cukorbetegségre utalhat.
2020. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a franc ez a lista😂Bőrbetegségekkel bőrgyógyászhoz menj, büdös folyással meg nőgyógyászhoz. A többire nem tudok mit mondani...
2020. nov. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen ferges vagy. Szinte az osszes tunet erre utal!!! Orsofereg.

[link]

2020. dec. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!