Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A % és a # mit jelent konkréta...

A % és a # mit jelent konkrétan a laboreredmányeknél?

Figyelt kérdés
Melyik jelzi a minőségi vért és melyik az abszolút vért? Melyik a lényegesebb?
2020. nov. 14. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tennél fel képet? Nem értem a kérdést.
2020. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

[link]


Limfocitára és a N. granulocitára gondolok.

Hogy most a % vagy a # vagy a G/L a mérvadó.


És, hogy nekem ez az eredmény most mennyire súlyos?

2020. nov. 14. 19:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a mennyiségi egységek, van ami %-osan van meghatározva, van ami g/l vagy bármi más mértékegység.


Ez egy jó lelet, minimális eltérés van.

2020. nov. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A % talán világos, a sejtek között hány % az adott sejtek aránya. A #-nél nem százalékban, hanem koncentrációban (g/l) adja meg az értéket. Az eltéréseid minimálisak a referenciaértékhez képest. De az értékeléshez tudni kell, hogy miért kérték a vérvételt, milyen tüneteid vannak. A vérvételt elrendelő orvost kérdezd a továbbiakról.
2020. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én csináltattam magamtól, nem rég hagytam abba a fogamzásgátlót és kíváncsi voltam, hogy mennyire tett "tönkre" az az átkozott gyógyszer...Beszéltem a dokimmal ő is ezt mondta, hogy semmi baj, de sikerült az internet mélybugyrára és a hiv-es portálokra bukkannom a fenti eltérések miatt.

2020. nov. 14. 19:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Neked azok a mértékegységek nem lényegek, az a mértékegysége ami oda van írva.
2020. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Teljesen jó az a lelet, minimális eltérésekkel, ennyi mindenkinek van.
2020. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!:)
2020. nov. 14. 22:13
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

A fogamzásgátló általában csak azokat a hülyéket teszi tönkre akik nem fogják fel, hogy nem lehet mellette dohányozni. Egyébként emberek milliói szedik és elég biztonságos gyógyszerek.


A vérképed pedig teljesen jó.

2020. nov. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Életembe nem dohányoztam, és gyógyszer mellett beindult a peteérésem.(normálisan szedtem mindennap és nem csak védekezésre írta fel hanem mert nagyon pattanásos voltam) Sajnos olyan gyógyszert fel akkor a doki váltáskor ami hozzám képest erős volt. Semmilyen vizsgálatot nem csinált előtte. Így 1 évig szedtem a másik fajtát majd az utolsó félévben minden bajom volt...migrén és társai. Letétel után meg úgy hullik a hajam mintha mágnessel húznák a zsírosodást megse említem...


Köszönöm, hogy írtál! :)

2020. nov. 15. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!