Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek Májúsra vége...

Szerintetek Májúsra vége lehet a járványnak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 15. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Majd ha megtanulsz helyesen írni akkor
2020. nov. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
igen
2020. nov. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Talán. Védőoltás-függő
2020. nov. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
21%
Nem. Majd a következő nyárra.
2020. nov. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Mert szerintetek a hatékony védőoltáson kívül mi más állíthatja meg a járvány terjedését? Mert akkor már eddig is kipróbálta volna a világ és nem lenne romokban a gazdaság, meg nem halnának meg ennyien.
2020. nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem már tavaszra.


Így is a csőd szélén áll az ország. Még az élelmiszer feldolgozók is állnak lefelé. A közeli feldolgozós ismerős tegnap vágta ki 10 emberét.


Szóval ha tavaszra nem lesz vége, akkor az országnak lesz vége.

2020. nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

5:Magyarországon mindenki COVID halottnak minősül, aki meghalt és volt valaha egy pozitív tesztje. Ezt az operatív törzs is rendszeresen megerősíti.


Ausztriában tényleg csak a covid halottakat sorolják ebbe a kategóriába és ott a mortalitás 0,8%


Szerintem ennél magasabb az a szám, ami az ellátatlanság miatti elhalálozásokat mutatná.

2020. nov. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
A vírusnak nem lesz vége itt marad mint az influenza stb csak ha lesz már védőoltás és megfelelő gyogyszer lesz mivel védekezni
2020. nov. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
7-es! Ja, persze! Ausztriában azért vezettek be szigorú kijárási korlátozásokat egy hónapig, mert annyira jól kezelnek mindent és kevesen halnak meg, mi több, alig van fertőzött. Ébredj már fel!
2020. nov. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%

9: ott élek :) itt is le vannak hozva a statisztikák. És nem nem jobb a helyzet, csak sokkal reálisabb azokat a számokat látni, akik tényleg ebbe haltak bele. Otthon ha balesetet szenvedek de előtte covidos voltam, akkor is covid halott vagyok.



Az meg hab a tortán, hogy itt nem gond a zárás. Megkapjuk a pénzünket. Otthon szeritnem most is azt számolják,amit kaptak.

2020. nov. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!