Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájdalmas lágyi nyirokcsomó....

Fájdalmas lágyi nyirokcsomó. meddig normális?

Figyelt kérdés

tegnap a jobb oldalt vettem észre fürdés közben (szeretek forró vízbe fürdöni ha ez befolyásoló) , hogy húzodni kezdett a jobb oldali combtövem, 1-2x benyilalt majd utána tapogatni kezdtem és éreztem a nyirokcsomómat. most reggelre is érzem tompa fájdalmat. de nem kizárt hogy nagyon rástresszeltem és azért érzem...

Boroltváltam 2 napja és attól begyulladhat? mert pont a bikini vonalban lett egy kisebb pati de már múlóban van.


Ez mit jelenthet? Normális ha fáj mert azt olvastam, hogy ha nem fáj akkor jelent nagyobb bajt.

Mákomra pont ma megyek a háziorvosomhoz, Ő tud majd valami okosat mondani esetleg megnézi?


25/n


2020. nov. 17. 11:21
 1/7 A kérdező kommentje:
*lágyéki, elírtam a kérdésemben
2020. nov. 17. 11:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a borotvától simán előfordul. Pár nap és elmúlik.
2020. nov. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hm köszi!!

Csak, hogy ha lépek is érzem hogy a jobb oldalamon kellemetlen nyomó/húzó érzést érzek.. remélem semmi komoly :( Hajlamos vagyok túl reagálni dolgokat.

2020. nov. 17. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, de a hónaljamnál gyakrabban előfordult.
2020. nov. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Forróságot érzek még a nyomás mellé :(
2020. nov. 17. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt (van), voltam háziorvosnál, elküldött urulógushoz, előszőr csak megvizsgált ( kézzel ) semmit nem talált. Később eljátszva ugyanezt, csak akkor már 20 ezer forintét here ultrahangot is csináltunk, semmi nem volt + megvizsgált kézzel is. Aztán még ezelőtt volt valami ultrahang ami ott lent történt. Szintén semmi. Azóta fenn áll, van hogy hetekig elmúlik. Nekem nem fájdalmas, inkább furcsa szúró érzés néha a bal, és jobb herémben, néha fölöttük.
2020. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyebkent bikinivonalnal es a nyaknal alapesetben is konnyen kitapinthatoak a nyirokcsomok, ez teljesen normalis, mielott megijednel, ha elmulik a fajdalom es ugyanugy erezni fogod. :)
2020. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!