Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Herpesz kialakulóban okozhat...

Herpesz kialakulóban okozhat állkapocs alatti nyirokcsomó duzzanatot / fájdalmat?

Figyelt kérdés
Reggel már láttam a számon kis duzzanatot az most estére nagyobb is lett és elkezdett fájni a nyirokcsomóm a jobb oldali. Összefügghet a kettő?

2020. júl. 17. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen attól van. Ez a szervezet védekező mechanizmusa. Ha kórokozó van a szervezetben, akkor a nyirokcsomók megduzzadnak. Nekem is olyankor meg szokott.
2020. júl. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ahogy nekem is.
2020. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És mennyi idő alatt múlik el a nyirokcsomo fájdalom? Csak a herpesz megszűnésével? Köszi a válaszokat.
2020. júl. 18. 08:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2# vagyok, herpesz elmúlása plusz pár nap volt amíg elmúlt nekem.
2020. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
óó értem, reméle mne msebesedik ki mert holnap megyek jegyes fotózásra :/ szereztem Zoviraxot azzal kenegetem, nyirokcsomó elég fájdalmas főleg ha rágok és ütközik neki a csontnak vagy valaminek :/ köszi a segítséget ment a zöld :D
2020. júl. 18. 11:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Az fájni is fog amíg nem kezd elmúlni a herpesz, kend gyakran, tegyél rá bőven, bár nekem ennek ellenére is egy hét volt amíg helyre jött. Sajnos nálam akkor is elojon ha valami nagyon jól esik és bekajálok belőle.
2020. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és ez a rossz kedv bágyadtság hasmenés is lehet a herpesztől? nagyon szenvedek családban senkinek nincs herpesze soha
2020. júl. 19. 09:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, legalábbis soha nem tapasztaltam. Nem lehet hogy bekaptál valami gyomorbajt?
2020. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De lehet sajna :/ és megyek is tukrozesre csütörtökön liszterzekenyseg gyanúval :/
2020. júl. 19. 14:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbálj kímélő ételeket enni meg sok vizet enni, hátha csütörtökig rendbe jössz, probiotikum is segíthet.
2020. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!