Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért érzek nyomást a gyomromb...

Miért érzek nyomást a gyomromban állandóan?

Figyelt kérdés
Már két hete állandó nyomást érzek a gyomromban, a gyomorszáj környékén, azóta ételundorom is van de azért próbálok enni csak nehéz mert hányingerem is van. Hasi ultrahangon se hasi röntgenen nem találtak semmit, a vérképem is rendben van.

2020. nov. 17. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Oszinte leszek veled, otletem sincs hogy mi ez, de velem idoszakosan elofordul. Nem sokkal az utan jelent meg, hogy tortent egy tragedia a kornyezetemben. Amikor megjelent akkor nagyon megijedtem, gasztron kivizsgaltak es semmit sem talaltak (hasi uh, tukrozes, labor volt). Kicsit a paniktol pszichesen is besokalltam, de pszichologussal full tunetmentes lettem par honap utan. Amugy fogytam 7-8kg-ot, nem volt etvagyam (es mivel ezt realizaltam, erre meg jobban raparaztam) es elofordult hogy reggelente behanytam. A tukrozes hozta meg a fordulopontot, akkor realizaltam hogy faszsag ez az egesz amit csinalok es onnantol az eletszinvonalam megint felfele.


Azota vannak dolgok amiket nem bir a gyomrom. Ha 8 utan vacsizok, akkor masnap reggel kicsit faj. Az olajos dolgokat nem szereti. Illetve idonkent (2-3 havonta par hetig) ramjon ez a tompa nyomas is, pszichesen kuzdok azert hogy ne mozduljak ra es oruljek bele ismetelten. Aztan elmulik es megy tovabb minden a maga modjan.

2020. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is meg jártam mindent, voltam hasi ultrahangon, hasi röntgenen és még gyomor tükrözést is csináltak semmit nem találtak. Viszont még mindig érzem és néha olyan mintha levegőt is nehezen tudnék venni.
2020. nov. 28. 20:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!