Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig fog tartani ez a...

Meddig fog tartani ez a koronavírus ? Kinek mi a tippe? Mennyire visel el titeket? 24/F

Figyelt kérdés

Engem már nagyon bosszant ! Mióta ez a dolog van azóta "sötétnek" látok mindent...

Megfordult teljesen minden !!

Mint egy rossz rémálom..

Soha nem hittem volna


2020. nov. 18. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Hát nem tudom elvisel-e nem nagyon beszélgettünk még. Ugazság szerint nem is találkoztam vele
2020. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon elegem van belőle

Nem tudni meddig szivatja még a népet O1G de nagyon remélem hogy 2022re ez csak egy szörnyű emlék lesz

Ami a leginkább bosszant azt a sok hüly. Ember akik tényleg mindent elhisznek a médiának és jobban rettegnek egy olyan vírustól aminél még az influenza is rosszabb

Igazából a kormány döntései képesek még rendkívűl bosszantani bárcsak Svédországban élnék nem itt a nyomorult magyarországon

Tudom hogy le leszek pontozva de nem érdekel

2020. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Akkor koccolj kifele ebből az országból senkit nem érdekel egy haza áruló
2020. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mennék én hidd el de a minimálbérből és az egyrecsak megszűnő munkahelyek miatt nem igazán tudok sokat tenni :)
2020. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3-as Te mi a bánatról beszélsz??

Elment az a maradék kis eszed kis barátom??

2020. nov. 18. 19:52
 6/11 A kérdező kommentje:
bízzunk benne hogy vége lesz ennek a szars@gnak !!!
2020. nov. 18. 19:53
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor menjél csövezni másik országba senkinek nem kell egy haza áruló te sem gondoltad komolyan.
2020. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Már sokak megis vanak hülyülve !! Az én ismerőseim közül is egyre joban távolodnak el tőlem is és egymástól is...

Bunkó stílus , a legalja viselkedés , az egymást basz@atás és a másik lesz@rása az megy !!

Bár előtte is így volt de most még jobban igy van. Pedig most kéne igazán összetartanu !!!

2020. nov. 18. 19:57
 9/11 A kérdező kommentje:

milyen hazaárulóról beszélsz te idióta ?? Hogy függ ez össze ??

Te tényleg megvagy bolondulva ember!!

2020. nov. 18. 19:59
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Már jövök kifelé belőle, remélem már a héten vége lesz. Szagokat is már kezdem érezni, egyre kevesebbet köhögök és lázam sincs. Annyira azért nem esett jól, de legalább túl vagyok rajta. 31/F
2020. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!