Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire féltek a betegségektő...

Mennyire féltek a betegségektől, hogy elkaptok valamit(covid) vagy nem izgatjátok magatokat rajta és úgy vagytok, hogy lesz ahogy lesz majd alakul valahogy?

Figyelt kérdés
2020. nov. 22. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Egészségesen élek, rendszeresen mozgok, vagyis mozogtam, amíg Orbán el nem vette a sport lehetőségét, emellett figyelek a táplálkozásra, nem piálok, nem dohányzom, és próbálom kizárni az elmémből ezt az egész COVID hisztit, de sajnos minél több a korlátozás, annál nehezebben megy.


Összességében nem pörgök azon, hogy bármilyen betegségem lesz, ha ez a sorsom, akkor így jártam, de ésszerű keretek között karban tartom az immunrendszerem.

2020. nov. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Alapvetően nem félnék,de van egy 3 hónapos szopis babám. Így bennem van kicsit a para,egeszséges módon.
2020. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Engem nem érdekel. Egészséges, fiatal szervezetem van, ha el is kapom a koronavírust, akkor jó eséllyel vagy nem lesznek tüneteim, vagy csak kb mint egy influenza. Aki idős/krónikus beteg, az maradjon otthon, a többieknek pedig mehetne tovább az élet, semmi értelme nincs ezeknek a korlátozásoknak.
2020. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Van többféle krónikus betegségem is, így félek. Ha a tüdőmre megy a COVID, akkor a lélegeztetőgép 100%. Abban reménykedem, hogy nem megy a tüdőmre.


Viszont én nemsokára terveztem 1 óra edzést. Nem is tudtam, hogy nem szabad, kedves első...



28N

2020. nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Nagybátyám tegnap halt bele a COVID-ba, a család ügyvédje 2 hete...:-(

Nem pánikolok, de betartok minden óvintézkedést, különösen a szüleimet féltem. Bár nekem is van krónikus betegségem.

2020. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Én eléggé félek tőle, nagyon nem szeretném elkapni. Egy falubeli ismerős fián átment, akinek három hónapjába telt felgyógyulni belőle. Utána még le is bénult, de most már jól van.
2020. nov. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan ismerősöm, aki 28 évesen belehalt. Semmi krónikus betegsége nem volt, egészségesen élt. Olyan is van, akinek van egy rakat krónikus betegsége és kicsi gyengeséggel átvészelte. A tesómnak három hónapja nem jön vissza a szaglása és az ízlelése.Én meg nem kaptam el, próbálom kerülni az embereket stb.


Úgyhogy kedves hármas én nem lennék azért annyira biztos ebben...

2020. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!