Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik a jobb reuma gyógyszer?...

Melyik a jobb reuma gyógyszer?A Voltaren vagy az Aflamin?

Figyelt kérdés
2020. nov. 23. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Aflamin
2020. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aflamin.
2020. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Mindenkinél màs, egyik ember eskûszik a Voltarénra,- a màsik pedig az Aflamint mondja a legjobbnak! Ezért javaslom, hogy magad pròbàld ki, melyik hat ràd jobban! Minden jòt!
2020. nov. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyik sem kimondottan erre való.

Ha be tudod kenni a problémás területet, akkor ezt ajánlom.

[link]

Nekem bevált, nem kell rendelni, gyógyszertárban is kapható, de csak a fortét szabad megvenni (saját tapasztalat). Árban a sima és a forte között pár százas a különbség, hatásfokban pedig ég és föld.

Gyógynövényeken kívül csak kétféle kígyóméreg van benne, tehát ha érzékeny vagy valamelyik gyógyszerre, valszeg akkor is használhatod.

De azért olvasd el a betegtájékoztatót.

2020. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Aflamin
2020. dec. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nylonx ***** válasza:
Nekem becsípődött a derekam és másnapra be is gyulladt, önkétlenül is néha begörcsöl a derekamnál, járókerettel is alig tudok menni. Felírattam ma délután telefonon Aflamin és mydeton (izomlazító) tablettát. Kipróbáltam, furcsán érzem magam, de járókeret nélkül is tudok menni, guggolásból felállok. Persze nem eröltetem inkább. Kicsit furcsán vagyok a mellékhatástól.Homályosan látok mint aki két napja nem aludt,zizeg a fejem és furcsa a gyomrom, meg izomgyengeségem van. Most megnézem milyen ha egy sört iszok rá.
2020. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!