Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vállizület fájdalomra gyógyszer?

Vállizület fájdalomra gyógyszer?

Figyelt kérdés

Edzés közben egyik nyomógyakorlatnál a bal vállam megfájdult,azóta nehezen is tudom felemelni és fáj.

Van esetleg bevált gyógyszer rá ami pihentetéssel együtt hatásos?

Algoflex izom+izület,voltaren esetleg más?



2018. okt. 31. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

3 napja szenvedek ugyanilyennel, és tegnap 90%-ban elmúlt, voltaren dolo kapszulát dobtam be, 1 nap 2szemet, másnap 1 szemet, és voltaren kenőccsel napi 3*, meg egyszer reggel fastumgél.


és harmadnapra nagyjából lejött a nagy fájdalom, erőltetni nem fogom, mert visszafájdul.

2018. okt. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az MSM krémet használom. 10 percen belül teljesen elmúlik a fájdalom. Használtam már minden testrészen külsőleg. Nem olcsó, de nagyon hatásos.
2018. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pekkaa válasza:

Arra vigyázz, hogy utána ne pihentesd túl!

Valószínüleg izom vagy ízületi sérülésed lett, aminek az első tűnete, mint minden vállproblémának a nagy fájdalom. Ezt csak gyulladás csökkentővel sé fájdalomcsillapítóval tudod enyhíteni, viszont utána ajánlatos a célzott mozgásterápia végzése (szakorvos, gyógytornász), mert ha ezek után nem mozgatod, akkor beszűkülhet a mozgásterjedelme a válladnak, megrövidülhetnek az izmok és egy újabb terhelésnél, gyorsabban fogsz lesérülni.

Nézz körbe a Thera-Team-nél, kérd a segítségüket

2019. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!