Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha az orvos nem akar ellátni...

Ha az orvos nem akar ellátni mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 07:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom miért nem lát el.. és hogy mit lehetne tenni, hogy ellásson...
2020. nov. 24. 14:20
 12/15 anonim ***** válasza:
Már bocs de ha rendszeresen szedett gyógyszerről van szó amihez nem kell vizsgálat azt felírja a háziorvos ha odatelefonálsz felhőbe. Feltévr ha látta a leleteidet ami igazolja, hogy indokolt a gyógyszer. Ha nem látta kd el neki befotózva. Ahhoz a háziorvoshoz kell fordulnod akihez a lakcímed (ami a személyidben van) tartozol. Már bocsi de honnan a búbánatból tudja a háziorvos helyileg hol tartózkodsz? Egyáltalán ennek mi köze az egészhez? Bárhol kiválthatod a receptet a tajkártyáddal.
2020. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha nekem kell valami recept olyan gyógyszerről amit szedek rendszeresen csak írok a háziorvosomnak és felteszi felhőbe én meg kiváltom ott ahol akarom. Szóba sem kerül helyileg hol tartózkodom. De ha az ország másik felén lennék épp akkor is felírná. Úgy hogy nem értem a problémádat. Valami bűzlik körülötted.
2020. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Aha. És szerintetek minek hazudnék ha a segítségeteket kérem?
2020. nov. 25. 08:38
 15/15 A kérdező kommentje:
Felírta végül
2020. nov. 25. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!