Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírusos betegek kapnak...

Koronavírusos betegek kapnak bármilyen gyógyszert az otthoni karantén idejére?

Figyelt kérdés

Apám és a tesóm lebetegedett, nem kizárt, hogy összeszedték ezt a rohadt vírust, holnap hívják a háziorvost. Egyikük sincsen súlyos állapotba de apám kicsit nehezen kap levegőt és időnként fáj a mellkasa. Igazából az érdekelne minket, hogy akik nincsenek olyan súlyos állapotban, hogy kórházba kelljen menniük kaphatnak e bármilyen gyógyszert az otthoni karantén idejére. pl ezt a favipavirt

Kinek mi a tapasztalata?


2020. nov. 25. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az csak kórházi gyógyszer.

A szokásos lázcsillapítót, köhögéscsillapítót, köptetőt, fájdalomcsillapítót lehet otthon szedni.

2020. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Covidos a haverom, neki csak egy rakás vitamint és nyomelelmet sorolt fel a doki, hogy azokat szedje. Meg egy allergia elleni orrspray-t, ami állítólag erre is jó. De neki szinte semmi tünete sincs, még csak láza sem volt.
2020. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Nincs otthoni használatra gyógyszer. Viszont a kórházban adható gyógyszernek csak az első 10 napban adva van értelme, később ezt a speciális szert már nem adják.

D vitamint szerezzetek be, napi 8-20.000 NE napi mennyiségben egyétek.

Nekünk lassanként letelik a karantén, de még betegek vagyunk.

A fb-on a covid 19 fertőzöttek csoportba érdemes belépni, egymást segítik a betegek.

2020. nov. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elírtam, 8-10e NE a mennyiség.
2020. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vitamiokat szedtem, de a neo citran is segített
2020. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia 5/4. Tudnál linket adni, ahol leírják, hogy mennyi D-vitamint kell szedni? Mindenhol mást írnak és mondanak. És a D-vitamint túl lehet adagoln i sajnos.
2020. nov. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 100.000 egységet szedtem be 1x, amikor kezdtem rosszul lenni.

Előtte heti 3x 50.000.

Mellé K2 és Magnézium.

Jobban is lettem.

De ezt senkinek nem ajánlom, mert túladagolás. Annyit kell szedni, amit a doktor mond.

2020. nov. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!