Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet hererák? 18/F

Ez lehet hererák? 18/F

Figyelt kérdés

Ahogy végzem a maszturbációval utána szorítanak a golyóim. Illetve normális hogy erekció közben összehúzzák magukat? Meg amugy is nagyon gyakran összevannak, elég hideg van idebent.

3 hete egyik nap egesznap olyan diszkomfort érzés volt lent, mintha kényelmetlenek lennének a heréim. Tompa fájdalmat is éreztem. Tegnap megint ilyen volt. Szval a 3heten belül már 2x, ugye ez nem hererák? Tapintásra nem érzek csomót


2020. nov. 30. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én inkább agytumorra tippelek, valami gond van a fejeddel. :D
2020. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne parázzál, csinálnak ilyet a herék olykor.
2020. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat az lehet nagyon hajlamos vagyok beképzelni, de mondtam anyumnak és azóta ijesztget, mert volt egy ismerőse akinek hererákja volt, és egyből ízél hogy ez nem játék, meg kér időpontot urologushoz, en meg full parázom hogy valami rossz diagnózist kapok
2020. nov. 30. 17:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj, ne féljél. 18 éves vagy, ha valamikor, akkor most nem kell még ilyen betegségektől tartani. Persze lehet, 100.000 ezerből 1 embernél, de ne úgy éld az életed, hogy parázol, hogy mi bajod van.
2020. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!