Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jövő héten (kamu)enyhülés...

Jövő héten (kamu)enyhülés lesz a járványmutatókban-elhiszitek? Hogy legitimálják a karácsonyi nyitást?

Figyelt kérdés

Elhiszitek nekem ha azt mondom, hogy jövő hét folyamán rejtélyes módon jelentős enyhülés lesz a (kamu) járványmutatókban, mindez azért hogy legitimálja a karácsonyi nyitást??


Elhiszitek hogy így lesz? Akármibe lefogadom.


Persze hogy tiszta legyen-nem hiszek a mostani számoknak sem, de ami jövő héten jön, na az a mese habbal kategória lesz.


2020. dec. 1. 09:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Már most az van, ha figyelnél, nem csak összeesküvés elméleteket gyártanál :)
2020. dec. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell karácsonyfa nyitni? Most is nyitva van minden.
2020. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%

Világosan látszik, hogy ez lesz. Már legalább 3, de inkább több európai ország jelezte, hogy "csökkennek a számok".

Ugyanaz lesz, mint tavasszal, Vitya bejelenti, hogy x. nap tetőzés, másnap 0fertőzött/elhunyt.



Konkrét válaszom a kérdésedre, nemhogy elhiszem, biztos vagyok benne, hogy így lesz.

2020. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

ühüm már most az van . 150 feletti halottszám, 2 napja meg majdnem 7000 fertőzött..már most az van, világos.



ennyire van "enyhülés"


[link]


ennyire.

nem is kell elolvasni a cikket. minek. elég a grafikont megnézni.

2020. dec. 1. 09:34
 5/20 A kérdező kommentje:

"Mit kell karácsonyfa nyitni? Most is nyitva van minden."



IGEN????????? éttermek szállodák vendéglátóhelyek edzőtermek uszodák fürdők sportközpontok rendezvénytermek stb stb.--- ezek is mind nyitva vannak igaz??


sőt még a középiskolák, egyetemek is. világos.

2020. dec. 1. 09:35
 6/20 anonim ***** válasza:

6819-5595-3951 ha ez neked nem enyhülés, akkor nem tudom mi...


Középiskola, egyetem?? Mi köze a Karácsonyhoz? Karácsonyra kellene kinyitniuk? Uszodák, rendezvénytermek detto De nem is fognak kinyitni, ahogy a vendéglátás sem, legalábbis nem nagy rendezvényekre.


Persze, ha csak dühöngeni, meg fideszezni akarsz, akkor tök logikus, amit irkálsz...

Ja, akkor se :)

2020. dec. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

"6819-5595-3951 ha ez neked nem enyhülés, akkor nem tudom mi..."



öööö hadd kérdezzem meg , mit is mondott Európa Mocska, a Zorbán? Na mit mondott beidézed vagy idézzem én? Segítek. Azt mondta nem a fertőzöttek száma a lényeg, hanem az elhunytak száma.

igen ezt maga az Erkölcsi Hulla Orbán mondta,


Hát akkor a halottak száma a lényeges-hol is az enyhülés:? Hm? Na hol mutasd!

2020. dec. 1. 09:43
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
5: igen, Karácsonyra tuti kinyitják az egyetemeket és a középiskolákat :D Hagyományos karácsonyi program nálunk is, hogy szorgalmasan tanulunk közösen az osztályteremben :D
2020. dec. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"6819-5595-3951 ha ez neked nem enyhülés,"


Ja azt meg maga Kásler Pubi mondotta (két feles között) hogy a trendek 10-14 napos intervallumban kell nézni.

erre te, te állat, ideraksz nekem 3 napos intervallumot? Hát rakd ide az elmúlt 14 napot aztán úgy nézzük meg.


Na idézed az elmúlt 14 nap adatait?

2020. dec. 1. 09:45
 10/20 Miss Endzsi ***** válasza:
Nehogy kinyissák az egyetemet, értelmetlen bejárni.
2020. dec. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!