Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jövő héten (kamu)enyhülés...

Jövő héten (kamu)enyhülés lesz a járványmutatókban-elhiszitek? Hogy legitimálják a karácsonyi nyitást?

Figyelt kérdés

Elhiszitek nekem ha azt mondom, hogy jövő hét folyamán rejtélyes módon jelentős enyhülés lesz a (kamu) járványmutatókban, mindez azért hogy legitimálja a karácsonyi nyitást??


Elhiszitek hogy így lesz? Akármibe lefogadom.


Persze hogy tiszta legyen-nem hiszek a mostani számoknak sem, de ami jövő héten jön, na az a mese habbal kategória lesz.


2020. dec. 1. 09:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

"Karácsonyra tuti kinyitják az egyetemeket és a középiskolákat :D "


így van ki fogják nyitni így van!!! Ugyanis a korlátozások dec 11-ig tartanak, a téli szünet meg csak dec 19-től indul!


Így van, máris ott a nyitás dec 12-dec 19 között! Hm???

2020. dec. 1. 09:47
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem el. Hinni a templomban kell, nem a te hülyeségeidben.

Biztos, hogy lesz enyhülés karácsonyig, mert előtte fog beérni az újabb korlátozások hatása, de nem lesz nagy nyitás. Lehet, hogy ki lehet majd menni 8 után, meg ilyen hülyeségek, de az senkit sem érdekel. Orbánéknak nincs politikai érdekük a karácsonyi nyitásban, egyszerűen azért, mert még a fideszesek sem akarnák azt.

2020. dec. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Andizsuzsi ***** válasza:
Elméletileg el tudnám képzelni (nem egyetérteni, csak elképzelni), hogy pl a vendéglátóhelyeket, szállodákat engedik kinyitni. Na de mikor? És mikor gondolják ezt bejelenteni? Gondolom nem teljes kapacitással üzemelhetnének, és vajon kik dolgoznának? Ezek a helyek a dolgozóik többségétől megváltak. Aki talált más munkát, nem fog 2-3 hétre a bizonytalanra visszamenni. Van szakács ismerősöm, aki a tavaszi hullámban veszítette el a munkáját, egy pékségben tudott elhelyezkedni. Bár a nyáron jobbnál jobb éttermek keresték meg, nem mert visszamenni, mert félt, hogy most ősszel két szék közé esik. És milyen igaza volt.
2020. dec. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Én 16/L vagyok, de nálunk az elmúlt héten került karanténba az egyik nyolcadikos osztály (az általános iskola részen) és halt meg egy ismerősöm koronavírusban. Persze ez még nem statisztika, csak a környékünkön én nem tapasztaltam enyhülést.
2020. dec. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
7: lehet, te ennyire Orbán hívő vagy, hogy minden szavát elhiszed, én nem :) A halottak száma teljesen lényegtelen a járvány szempontjából, csak azzal lehet a leginkább riogatni.
2020. dec. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mar mult heten 4 ezer korul volt a szam, csak volt par ilyen 6-7ezres nap
2020. dec. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Ühüm.


ennyire enyhült...



tessék



[link]



számokkal pöttyet nehéz vitatkozni mindezt úgy hogy eleve kozmetikázottak a számok-mi lehet a valóság??? Közölt számok x10???

2020. dec. 1. 12:11
 18/20 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
29%

Most mit kell ezen rugózni? Világos volt, hogy karácsonyra enyhíteni fog. Ezt már augusztusban észre lehetett venni, mikor elkezdte szajkózni a "másodikhullámot." Nagyjából napra pontosan (+/- 2 nap) van időzítve minden tavasztól kezdve.


Nálam a nagyobb kérdés a szilveszter, hogy az vajom mehet-e majd? Kap tőlem egy pontot, hogy nem, mert idén rá vannak szállva a "bulikásokra", nehogy véletlen csapassatok egyet egy rég nem látott cimborával.

2020. dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
59%
Lehet enyhíteni, lehet hazudozni, de a korházi kapacitásokon ez nem fog változtatni.
2020. dec. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Már elő van készítve. Most volt tömeges tesztelés, ezzel máris sikerült 4500 extra beteget felmutatni, ezen betegek 95%-a gyógyultan kipotyog a rendszerből 2 héten belül és máris szép számok érkeznek. A tesztjeiket persze nem számolták bele (csak az eredményt), hogy legyen miről essen a tesztpozitivitási ráta is bőven.
2020. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!