Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért hallom ezt valami bajom...

Miért hallom ezt valami bajom lehet?

Figyelt kérdés

Miért hallok esténként ropogó mintha a nyakadat ropogtatnád a fejemben? amikor nem mozdítom a fejem sehova de azért hallom?


én úgy érzem mintha kisebb lenne a fejem de a szüleim azt mondják hogy ugyan akkora fejem van én attól félek hogy agydaganatom van vagy rák vagy nem tudom vagy megy össze az agyam? ti mit mondtok? valamikor véletlen helyeken fáj a fejem kb 3 másodpercig volt olyan hogy hetekig fájt a fejem [szinuszos és nyakszirti] de most párnapja nem érzem hogy fájna de valamikor vissza jön. A ropogásokat hallom esténként csak. nagyon sokat alszok napi 12 órát, most vissza akarok térni a rendes 7-8 órába nehezen megy mert fáradtnak érzem magam és vissza húz az ágy mert fáradt vagyok.



2020. dec. 4. 00:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ilyeneket is hozzáképzelsz, hogy kisebb a fejed, akkor szinte biztos, hogy ez nem szervi baj. Pszichés eredetű lesz inkább, de nem biztos, hogy súlyos, lehet, hogy egyszerűen csak "bekkattantál" egy kicsit.

Ha valaki hirtelen többet van egyedül vagy kevesebb inger éri, attól szoktak ilyen képzetek előjönni

Nem voltál túl sokat otthon? (pl. hogy hazaküldtek home office-ba, vagy otthonról tanulsz).

Vannak barátaid? Találkozol/beszélsz velük eleget a kijárási korlátozás ellenére?

Változott mostanában valami az életedben?

2020. dec. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég sokat alszol.Lehet elfek-szed a nyakad.Vagy korai meszesedés.Hívd fel holnap az orvosod.Vagy tud számodra megnyugtató választ adni,vagy elküld kivizsgálásra.
2020. dec. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!