Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez trombózis?...

Szerintetek ez trombózis? (ld. alább a belinkelt képet és leírást)

Figyelt kérdés

[link]

(a kép nagyítható!)


Anyukámnak már napok óta nagyon fáj a lába, nehezen tud menni, és egyszer már műtötték trombózis miatt a lábát, meg egyszer visszér(?) miatt is... Nagyon aggódok érte, mert ugye a trombózis tüdőembóliát is okozhat, ami halálos kimenetelű is lehet... Holnap MINDENKÉPPEN elmegyek az ügyeletre vele és megmutatjuk egy orvosnak, de gondoltam addig itt is érdeklődök...


Amúgy nem csak itt piros neki lent a lába, hanem feljebb is van egy nagy rész, de arról már nem tudtam képet csinálni a rossz fényviszonyok miatt...



2020. dec. 4. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, inkább orbáncnak tűnik. De meg kell mutatni élőben orvosnak.
2020. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, ez inkább orbánc lesz.
2020. dec. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
49%
Anyukám második férjének is így kezdődött, majd fulladni kezdett, bevitték a kórházba és végül trombózisa lett. Meg is halt egy évre rá!
2020. dec. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valóban orbánc, ma reggel voltunk az ügyeleten, és ott az ügyeletes orvos mondta, hogy ez biztosan orbánc, és nem trombózis, szóval nagyjából megnyugodhatok... Írt fel antibiotikumot, meg mondta, hogy menjen el majd hétfőn a háziorvoshoz a további kezelés végett... Viszont azért csak nagyjából nyugodtam meg, mert olvastam már olyat is, hogy valaki az orbáncba halt bele, egy másik valakinél meg még több hónapos kezelés sem hozott eredményt... Mindenesetre ez még a (sokkal) jobbik eset, köszönöm a válaszokat is az első két válaszolónak, ment a zöld pipa!
2020. dec. 5. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!