Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A COVID antitest vizsgálattal...

A COVID antitest vizsgálattal mennyi ideig lehet ki deríteni, hogy volt-e fertőzésem?

Figyelt kérdés

Március elején lettem beteg, tipikus légúti fertőzés 2 nap ízérzékelés hiányával, minimális kifulladással. Nem teszteltettem akkor magam, mert akkor még kórházi karantént kellett tartani, inkább otthon maradtam 2 hétre. Nem voltam külföldön de a munkám miatt sok emberrel voltam kapcsolatban.


Viszont 2 hónapra rá agyvérzést kaptam huszonévesen a semmiből... Csak mostnötlött belém, hogy mi van ha tényleg COVIDos voltam. Az még kimutatható lenne?



2020. dec. 6. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kimutatható, viszont elég változó, hogy kinél milyen szintű immunitás alakul ki. Hozzátartozóm tünetmentesen volt fertőzött áprilisban és még most is kimutatta a teszt az antitesteket (a munkahelyén rendszeresen tesztelik), de állítólag van olyan is, akinél pár hét után már nincs semmilyen kimutatható védettség.
2020. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon durva. És lett maradandó károsodás? Mit éreztél?
2020. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!