Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezik olyan vizsgálat ami...

Létezik olyan vizsgálat ami ki tudja mutatni hogy átestem e a covid fertőzésen?

Figyelt kérdés
Lehetségesnek tartom hogy átestem a koronavírus fertőzésen enyhe tünetekkel. Vidéki,végig tünetmentes barátomék több embert is fertőztek, én egy napot töltöttem velük. Úgy hallottam hogy visszamenőleg is ki tudják mutatni, de csak magánklinikán bonyolult vizsgálattal és nem kevés összegért.

#fertőzés #járvány #koronavírus #COVID #átesett, visszamenőleg #Covid 19, teszt, antitestek
2020. nov. 25. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Teszt.
2020. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az antitest teszt kimutatja, ha már nem vagy fertőzött, de átestél rajta.
2020. nov. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ellenanyag-teszt.

[link]

2020. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
10-13.000 körül van az ellenanyag teszt, ami kimutatja azt, hogy átestél-e a fertőzésen. Tehát olcsóbb, mint az aktív teszt.
2020. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gondolom ezt csak egyes nagyvárosi magánklinikák végzik 10-13000 Ft-ért. Na mindegy, alszom rá egyet és holnap eldöntötöm hogy élek e a lehetőséggel. Köszönöm a válaszokat!
2020. nov. 25. 19:19
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
És mit kezdesz az információval? Semmi alól nem mentesülsz ezzel még egy jó darabig.
2020. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6-os

Magamnak kellene csupán az info, hogy tiszta képet kapjak. Pl esélyes hogy megfertőztem több mint egy hónapja két fiatal kollégámat akiknél már rég lejárt a karantén, valamint tüneteik is voltak és előtte nekem is voltak enyhe tüneteim. A 71 éves anyám viszont akivel egy háztartásban élek, a mai napig tünetmentes,pedig ő cukorbeteg, viszont a vérnyomása alacsony. Ha a helyi kórházban nem csinálnak ilyen jellegű tesztet, akkor szabadságot kellene kivennem és oda-vissza 60 km-t utaznom, így inkább kihagyom a tesztet úgy döntöttem

2020. nov. 25. 21:57
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha át is estel rajta, azt se lehet tudni, hogy akkor meddig vagy védett... Hülye egy vírus, bárcsak tűnne már el örökre!
2020. nov. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kérdező, én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy átestem-e rajta... semmi különös okom nincs, csak szeretném tudni. Nekem viszont semmiféle megfázásos tünetem nem volt, utoljára kb. 5 éve voltam megfázva. Viszont végig dolgoztam most is meg tavasszal is, rengeteg emberrel találkoztam... pusztán kíváncsiság miatt szeretném tudni, átestem-e.

Viszont annyira (még) nem gyötör a kíváncsiság, hogy rászánjam a teszt árát :):):)

2020. nov. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Te tudod hogy mit engedhetsz meg magadnak. Amúgy ha az ellenanyag tesztem pozitív értéket mutatna, akkor tudnék segíteni a véradásommal, vérplazmadással más covid betegeknek,de kár hogy sajnos ott is csak a PCR teszt eredményt fogadják el.
2020. nov. 26. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!