Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez mi lehet,korona...

Szerintetek ez mi lehet,koronavírus vagy sima másnaposság?

Figyelt kérdés

Tegnap este 7-től megittam egy 8 sört este 10 éjfélig,előtte pedig pénteken két üveg bort meg 3 sört,heti szinten szoktam inni,viszont most kivételt tettem és egy pia mentes nap után(szombat) megint ittam egy nagy mennyiséget,megjegyzem egyedül,viszont borzalmasan rosszul aludtam,szinte egész éjszaka nem tudtam,ma pedig egyáltalán nem tudtam enni,hőhullámaim voltak,viszont a székletem szilárd volt,viszont folyamatosan zubog a hasam és elég nagyokat szellentek,mondhatni szélgörcsöm van,de hányingerem is volt,és van is,fáj a fejem,és ha felállok olyan érzésem van mintha itt helyben összeesnék és meghalnék,szédülök és rossz a közérzetem,most délután aludtam egyet kb 2-3 órát,most viszont nem tudok visszaaludni,a hőm 37,5,koronavírusos személlyel ugyan egyszer kontaktáltam két hete de semmilyen tünetem nem volt,ahogyan a pénteki berugás után sem,csak most a vasárnapi után...Szerintetek mi lehet?Mit csináljak?

20/F



2020. dec. 7. 20:32
 1/7 A kérdező kommentje:
* Este 10-éjfélig
2020. dec. 7. 20:32
 2/7 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit a hideg is ráz
2020. dec. 7. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én másnaposságra gyanakodnék inkább
2020. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igyál sokat (alkoholmenteset!...)!

Aludd ki magad!

Ha reggel is gyanús vagy, ne menj sehova, hanem hívd fel a házidokit és mondd el neki, hogy mi van!

2020. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Igyál acetilciszteint, az segít lebontani az alkoholt, és a koronavírusra is jó. (Mármint nem gyógyítja, de segíti legyőzni, mérsékli a szövődményeket, stb.) ACC-200 a patikában, recept nélkül adják.
2020. dec. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Látom még csak 2/3 hisz nekem az acetilcisztainnel kapcsolatban.


Itt egy cikk arról, hogy miért vírusellenes szer: [link]


Másnaposság elleni használatáról pedig lásd a wikipédiát.

2020. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 dokim is ezt szedette velem covid alatt
2020. dec. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!