Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A mellembe találtam egy csomót ?

A mellembe találtam egy csomót ?

Figyelt kérdés
A jobb mellemről van szó, fent található a mellkasom felől, nem fáj véretlen -szerűen vettem észre, kb egy 3 cm-es csomoról van szó, holnap kérek időpontot minden kép, csak kíváncsi vagyok ki mit gondol erről
2020. dec. 9. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Senki sem gondolhat semmit, mert ezt csak orvos állapíthatja meg.

Nem szabad pánikolni, mert bármi lehet, akár egy kis mirigyduzzanat,

vagy akár egy kis ciszta.

Sürgős időpontot kérj és laborvizsgálatokat, CT-t, UH-t, ami ilyenkor kell.

2020. dec. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen azt fogom tenni, kicsit félek hogy olyat fogok hallani amit nem szeretnék, még csak 21 éves vagyok, nem szeretném ha el távolítanák a mellemet azt nem élném túl
2020. dec. 9. 02:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Tizenéves koromban én is találtam magamnak, persze nem szóltam senkinek, kenegettem egyedül meg pánikoltam, aztán elmúlt. Nem kell a legrosszabb rá gondolni, menj el, nézzék meg, aztán majd panikolsz ha rosszat mondanak, addig ne. Kitartás!
2020. dec. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2020. dec. 9. 09:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy baj van
2020. dec. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!