Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet mellrák? 17 éves vagyok,...

Lehet mellrák? 17 éves vagyok, a jobb mellemben talaltam aprilis elejen egy csomót. Ez elmozdíthato, néha nagyobb, néha kisebb.

Figyelt kérdés
Ugyanazon a mellemen van egy bemelyedes is, ezt aprilis végén vettem észre, azóta ott van. Néha ez is eroteljesebben latszik, néha alig. Felemelt kezzel olyan ,mint egy horpadas. Plusz annyi, hogy ez a mellem kisebb a masiknal.

2020. jún. 9. 23:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Mondd el az anyukádnak, vagy valmelyik (női) rokonodnak, akiben megbizol. Szerintem érdemes lenne elmenned orvoshoz kivizsgáltatni, hogy pontosan mi is lehet.

(Az, hogy az egyik melled kisebb a másiknál teljesen természetes dolog.)

2020. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Igazából anyanak már akkor, áprilisban megmutattam, csak akkor nem tudtunk elmenni dokihoz. Azóta semmi új tunet nem jelentkezett egyebkent.

(Igen, lehet, hogy termeszetes, de nekem olyan furcsan kisebb. Nincs olyan korvonala, meg más a formája kicsit)

2020. jún. 9. 23:22
 3/31 anonim ***** válasza:
Értem, akkor amint lehet, menj el orvoshoz, ő sokkal több mindent fog tudni neked mondani
2020. jún. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Milyen helyen van a horpadás?
2020. jún. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Oké. De van esélye? Elég keson érő típus is vagyok. Meg már áprilisban észre vettem a melyedest és a csomót, azóta semmi új. Olvastam a neten, hogy a fibroadenoma okozhat melyedest, el tudja nyomni a szöveteket, főleg ha nagy. Meg valakinek szoptatas után volt horpadas a mellén, neki az orvos mondta, hogy csak a tejmirigyek miatt. Lehet, hogy nekem a mellfejlodes miatt. Nem tudom.
2020. jún. 9. 23:33
 6/31 A kérdező kommentje:
A horpadas a mellem hónalj feloli oldalan. Nem alul, nem is folul hanem kozepen oldalt. A mellbimbotol kB 4-5 cm tavolsagra. Nem olyan mely, ha egyenesen állok, sőt, ha valakinek rosszabb a szeme észre sem veszi
2020. jún. 9. 23:34
 7/31 anonim ***** válasza:
Szerintem minél előbb menjetek el orvoshoz. Nekem is van bent egy csomó voltam vele dokinál azt mondta hogy zsírcsomo csak
2020. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

A mellben lévő daganat nem elmozdítható. Az kőkemény és fix. Egyből megismeri az ember hogy az nem odavaló.

Attól még menj el ultrahangra megnézetni.

2020. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Jó, az oké , hogy nagy valószínűséggel nem rosszindulatú a csomó. De ott van egy kis mélyedés/horpadas is oldalt!
2020. jún. 10. 10:11
 10/31 A kérdező kommentje:
Így oldalra tudom mozditani a csomót. Elég nagy egyébként.
2020. jún. 10. 10:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!