Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A karácsonyi és ünnepi időszak...

A karácsonyi és ünnepi időszak mindenképp járványrobbanást okozhat? Óvintézkedéstől függően?

Figyelt kérdés
Vagyis fel lehetünk készülve rá, hogy óvintézkedések ide vagy oda, januárban emelkedő járványszámok lesznek? Úgyhogy enyhítések még januárban szóba se jöhetnek majd (sőt...)?
2020. dec. 13. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nagyon sok ember úgysem tervezi betartani sem a karácsonyi, sem a szilveszteri "korlátozásokat". A nagynéni 2. férjének az unokatestójával sem szabad kihagyni a közös z*bálást, akkor sem, ha nem is kedveli, mert az "milyen lenne már". A szilveszteri bulikról nem is beszélve, ráadásul a kijárási miatt azok az emberek is beszorulnak a lakásokba, akik kinn fagyoskodnának az utcán vagy a kertben a "hangulat kedvéért".
2020. dec. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Nagyon sok ember úgysem tervezi betartani sem a karácsonyi, sem a szilveszteri "korlátozásokat". "


miért vannak korlátozások? mik? Én egyről se tudok. a 8 órás kijárási egy vicc, minap sétáltam este 9kor egy órát Bp-en-senki meg nem kérdezte miért vagyok ott.

2020. dec. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es: ezért tettem idézőjelbe:(

Nekem tulajdonképpen nem fáj, mi óvatosak vagyunk, csak aztán januárban ne "sírjon" senki!

2020. dec. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hatalmas csökkenés lesz, hiszen nincs iskola...


2-es

Egy rendőrt miért kérdeznének meg?

2020. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!