Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A férjem csütörtökön produkált...

A férjem csütörtökön produkált pozitív Covid tesztet, karanténról valami papírt kapunk?

Figyelt kérdés

Rendőri ellenőrzés még van? Nem megyünk sehova, én is nagyon beteg vagyok. De se piros papírt nem kaptunk, semmit..

Engem is fognak tesztelni. Viszont, mivel most nem dolgozok, csak 1x. Utána honnan fogom tudni, hogy már negatív vagyok???

A férjemnek fog kérni tesztet a munkahelye.


2020. dec. 13. 14:51
 1/6 A kérdező kommentje:

Valamint : jó lázcsillapítót ajánlanátok? Tegnap este is 39.3 C volt. Reszkettem, mint a nyárfalevél..

Aspirin Complex van itthon, meg Rubophen. De a paracetamolt nem ajánlják, úgy tudom.

2020. dec. 13. 14:53
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

paracetamolt ehetsz, de csak annyit, amennyi rá van írva, az nen árt. Csak akkor, ha túl sokat szedsz belőle.


Tesztelni nem szoktak megegyszer, abban biznak, ha letellik a 10 nap + 3 tünetmentes nap, akkor már fertőzöl. Szólni kell a háziorvosnak, ő fogja intézni a karantént, feloldást stb. antsz-tol majd hívnak egyszercsak, határozatot a karantenrol en mar csal akkor kaptam meg,mjkor az már lejart

2020. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kapcsolatban vagyunk a háziorvossal messengeren. Mondta, hogy hétvégén osztozzunk meg a gyógyszeren, és hétfőn ír még (azi sandoz, ambroxol).
2020. dec. 13. 15:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2020. dec. 13. 15:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Apukám élettársát múlt héten tesztelték, múlt szombaton hivták telefonon, hogy pozitív a teszt. Elkérték az egy háztartásban élők adatait, a mintavételtől számítva nekik is 10 nap karantén. Ez holnap lejár, apukám hétfőn már lehet dolgozni, az élettársa azonban még köhög, ő marad karanténban, amíg 3 napig tünetmentes nem lesz. Határozatot a telefonhívás másnapján kaptak emailben, minden részletesen le volt benne írva.

Rendőrök minden nap voltak ellenőrizni.

A gyógyszeres részéhez sajnos/szerencsére nem tudok hozzászólni.

2020. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, mi semmilyen emailt nem kaptunk, pedig a párom tesztje megvan pár napja.
2020. dec. 13. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!