Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » PCR teszt előtt vannak bizonyo...

PCR teszt előtt vannak bizonyos általánis szabályok?

Figyelt kérdés
Pl. nem lehet enni vagy inni előtte par oraig? A tesztcenter nem kuldott semmi infot

2020. dec. 13. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel.
2020. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

gugli bedöglött?

[link]

2020. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Metionin ***** válasza:
25%
Ha garatból veszik a mintát akkor 6 órával előtte semmi evés-ivás, fogmosás, cigi, rágó stb. Orrmintánál lehet. De legtöbbször mindkét helyről leveszik, szóval a garatmintához tartsd magad, az a biztos.
2020. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Valoban ehettem volna. Csak az orrbol vettek mintat.
2020. dec. 14. 13:59
 5/13 anonim ***** válasza:

"Valoban ehettem volna."

Nem, nem ehettél volna. Honnan veszed?

2020. dec. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Metionin ***** válasza:
Orrból vett mintánál ehet, nekem külön szóltak hogy az lesz, nem garat, ehetek.
2020. dec. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tőlem is orrból vettek mintát, és direkt azt szólták előtte, hogy nem ehetek. (Mondjuk ez gyorsteszt volt, az igaz, de ilyen szempontból van különbség?)
2020. dec. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Metionin ***** válasza:
Enyém is gyorsteszt volt, amúgy nem lenne különbség a levételnél. Nekem először azt mondták hogy garat lesz, elmondták hogy nem ehetek stb. utána szóltak hogy mégis orr lesz, egyek nyugodtan. Alapvetően semmilyen orrból vett minta előtt nem szokás éhgyomrot meg ilyeneket kérni, garatnál más mert megtapadhat a nyálkahártyán valami ami zavarhatja a mintát.
2020. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"megtapadhat a nyálkahártyán valami ami zavarhatja a mintát"

Nem megtapadhat, hanem az evés-ivás lemossa a garatból a vírust, ha ott van, és így nem marad elég a mintavételhez.

2020. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Orrnál hogy lehetett volna csalni? 😂 Bar en azt hallottam hogy nagyon nem szamit eszik e az ember vagy sem, az eredmenyt jelentosen nem befolyasolja.
2020. dec. 14. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!