Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » PCR teszt előtt vannak bizonyo...

PCR teszt előtt vannak bizonyos általánis szabályok?

Figyelt kérdés
Pl. nem lehet enni vagy inni előtte par oraig? A tesztcenter nem kuldott semmi infot

2020. dec. 13. 17:21
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nincs ,Én pont teszt előtt ettem ittam, nem szóltak semmit , nagy átverés ez a teszt, éppen milyen gén szakaszt sikerül elkapni.
2020. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"en azt hallottam hogy nagyon nem szamit eszik e az ember vagy sem, az eredmenyt jelentosen nem befolyasolja"

Azt hallottam... Basszus, ha tudnád, én miket hallottam...! (Rólad is! :D)


A tények meg itt vannak:

"Hogyan kell felkészülni a mintavételre a PCR vizsgálat elvégzéséhez?

a mintavételhez éhgyomri állapot szükséges, a mintavételt megelőző 8-12 órában TILOS:

enni

inni - vizet sem szabad

dohányozni

fogat mosni

szájat öblíteni - vízzel sem

rágógumi, cukorka és egyéb szájfrissítő használata

a vizsgálathoz felső légúti minta szükséges orrból és garatból történő mintavétellel"

[link]

2020. dec. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%

"Én pont teszt előtt ettem ittam, nem szóltak semmit"

Mi a tökömet szóltak volna? Nekik az volt a dolguk, hogy elvégezzék a tesztet. Nem tudtak volna hosszú órákig várni miattad, hogy akkor tudják elvégezni, amikor megfelelően felkészültél, magyarul nem ettél-ittál, stb.


"éppen milyen gén szakaszt sikerül elkapni"

:DDDDD

Mert ez ilyen pecázás szerinted, hogy belógatják a botot a génbe, aztán valamelyik szakaszát elkapják, azt megnézik, a többit meg nem, mert nem harapott? :DDD

2020. dec. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!