Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik köztetek olyan ember...

Létezik köztetek olyan ember akinek bármilyen betegség következtében felírtak növekedési hormont???

Figyelt kérdés
Olyan emberek véleményére vagyok kiváncsi akiknek felírtak növekedési hormont??? milyen mellékhatásai voltak például a mentalitásra stb???
2020. dec. 15. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalító szernek is tartják a növekedésit. Keress rá. Rengeteg cikk van róla, élénkebb leszel tőle. Csak elég veszélyes cucc, meg drága. Nem tudom hogy receptre osztogatják-e a növi hormont, de ha igen az brutál, mert sok tényleges mellékhatása van a hatásából adódóan.
2020. dec. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem, de két embert ismerek, mindkettő műtétek miatt kapta, hát... nem nőttek meg tőle...
2020. dec. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen kedves első válaszoló hidd el nagyon sokat olvastam,róla de én olyan emberekre vagyok kiváncsi akik használtak mire írtak fel neki vagy nekik ugye milyen betegségre mennyibe kerül illetve hol lehetne szerezni !!
2020. dec. 15. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!