Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet büdös és sárga...

Mitől lehet büdös és sárga folyásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pár napja kezdett erősebben folyni a folyásom és most ilyen krémesebb vagy túrósabb, hogy szokták mondani. Meg sárgás zöldes színe van és büdöses. Mindig rendesen tisztálkodom főleg ott lent, mert a folyás régóta problémám de inkább csak több volt mint másnak. De most kezdett el ilyen krémes lenni. Meg lehet ezt szüntetni valahogy meg az erős folyást? Lehet olyan hogy egyáltalán ne legyen ott folyás tehát tiszta és száraz? Vagy egy kis folyása mindenkinek van? Annyira szégyellem de most már tényleg rászedem magam a nőszógyászhoz, mivel eddig gondoltam nem jelent gondot, lehet nekem max több van mint másnak de most már kezdek aggódni. Most mennék először nőgyógyászhoz, és rettenetesen félek, mivel szűz is vagyok meg amúgy is eléggé szégyenlős. Sokan mondják, hogy a férfi orvosok jobbak sőt barátnőm is férfihez ment először de én szerintem inkább nőihez mennék az mégse annyira kellemetlen talán. Először, hogy kell bejelentkezni telefonon és telefonálás közben kell kérni ha női orvost szeretnék? Mit fognak amúgy csinálni vagy hamar kész lesz a dolog? Nagyon félek, tudom nincs értelme emiatt izgulni de én ilyen dolgokon is eléggé izgulok. MEg mi lesz ha pont akkor kezd el folyni mikor a doktor vizsgál vagy előtte meg lehet törölni ott papírzsepivel? Nem akarom, hogy a doki igénytelennek tartson meg hogy elküldene megmosakodni emiatt. Nagyon félek ezektől. Nyugtassatok meg. 22L.



2020. dec. 17. 11:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet gombás fertőzés, nemibetegség.
2020. dec. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Az nem hangzik jól. :(

Hogy kaphattam el egyébként?

2020. dec. 17. 11:11
 3/16 anonim ***** válasza:
Folyasa mindenkinek van, de nem budos, nem szines, nem furcsa. Meg lehet szuntetni, orvoshoz kell menni. Telefonon felhivod az adott rendelot, idopontot kersz, mondd, hogy surgos, mert ha allamiba mesz, akar 3-4 het mulva is adhatnak idopontot, ertelemszeruen azt te nem tudod megvarni. Sajnos allamiban nem nagyon valogathatsz, ahhoz az orvoshoz fognak beirni, aki epp szabad, legalabbis jelenleg nalunk igy van. Ha maganhoz mesz, akkor termeszetesen barkihez mehetsz, nohoz is. Az orvosnal ne torold meg magad, elotte megmosakodhatsz, de ennyi, nem kell panikolni, mindent is lattak mar.
2020. dec. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3.Köszi.

Jó hogy meg lehet szüntetni mert eléggé zavar.

Előtte megmosakodhatsz úgy érted hogy mielőtt elindulok vagy ott az orvosnál? Mert ha levetkőzök szerintem tuti olyan lesz ott. Meg általában betétet hordok emiatt is.

2020. dec. 17. 11:29
 5/16 anonim ***** válasza:
Marmint ugy ertem, hogy a fertozest lehet megszuntetni, a teljes huvelyi folyast nem, mert annak celja van.Tiszta es szaraz huvelyt ne akarj, mert az fajdalmas, a folyas nem veletlenul van, csak jelen esetben ez most rendellenes. De hany eves vagy? Miota tart ez? Soha nem volt meg normalis folyasod? Az baj.
2020. dec. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5.22 ami ott van :D

hűt a folyás talán olyan 14 éves korom óta van de kezdetben nem figyeltem igazán erre. Mostanában kezdődött ez a krémes jelleg. Korábban is volt erős de nem vészes bár a bugyim mindig olyan volt ha betét nem volt nálam.

2020. dec. 17. 11:49
 7/16 A kérdező kommentje:
Sőt egyszer valamikor olyan 16 körül egyik osztálytársam hangosan mondta "pna szag van"...hát akkor tudtam lehet én vagyok mivel akkor még nem kezdtem el betétet hordani mindig és lehet megérezte talán? Bocsi ha undi de nekem is kellemetlen :( de utána normális volt végülis. szóval így cikázik.
2020. dec. 17. 11:50
 8/16 A kérdező kommentje:
Én csak azt akarom, hogy betétet ne kelljen hordanom állandóan és ne ázzon át a bugyim :(
2020. dec. 17. 11:51
 9/16 anonim ***** válasza:
Majd ezt is emlitsd meg az orvosnak, hatha tud valamit ra mondani. De sajnos megesik az, hogy valakinek bovebb folyasa van, valakinek meg kevesebb.
2020. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Pedig úgy szeretnék már megszabadulni a betétektől.

De sajnos egy napot nem tudnék kibírni szerintem betét nélkül. :(

2020. dec. 17. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!