Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok és úgy két...

13 éves vagyok és úgy két hónapja büdös folyásom van. Zöldes sárga színe van. Persze szűz vagyok és nem is szoktam maszturbálni sem. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2015. szept. 24. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Valószínű megerőszakolt egy Alien az éjszaka közepén álmodban.
2015. szept. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szüzességed nem óv meg attól, hogy egy fertőzést összeszedjél. Ideje lenne azonnal orvoshoz menni.
2015. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fertőzéstől lehet. Ha szerencséd van, akkor csak külső fertőzés, de lehet hogy a hüvelyed is fertőződött. Anyukádnak kell szólnod. Nyáron előfordul kislányoknál fertőződés a fürdés miatt.
2015. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami bakteriális fertőzés. Szólj édesanyádnak és mindenképpen menjetek el nőgyógyászhoz. A szűz lányokat is meg tudják vizsgálni, csak szólni kell előtte, hogy szűz vagy. Érdemes olyanhoz menni, aki kifejezetten gyermeknőgyógyászatra szakosodott.
2015. szept. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bakteriális fertőzés.

Menjetek el gyerek nőgyógyászatra és persze női orvost keressetek !

2015. szept. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyermekgyógyászhoz célszerű lenne elmenned,fertőzésed lehet,a hüvelyedből kenetet fog venni.Női orvost keressél és hosszú felsőbe menjél el,ha szégyenlős vagy mert ez elég intim testrész és vizsgálat is,akkor beszéld meg anyukáddal hogy ha nem lenne az orvosi szobába elkülönített vizsgáló akkor amikor le kell vetkőznöd és mintát vesz forduljon el,vagy menjen ki.


Nadrágot és cipőt kell majd levenni,zokni fennmaradhat,ágyra fel kell feküdni,az ágy végébe le kell fenékkel csúszni és a lábakat a lábtartóra tenni.Az orvos meg egy pici pálcikával a hüvelyedből mintát vesz és kész is.

2015. szept. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!