Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi lehet a ujjaim közt?(kép...

Ez mi lehet a ujjaim közt?(képekkel.)

Figyelt kérdés

Tegnapi nap folyamán, fürdés közben vettem észre, ha vízéri a kezem, ezen a ponton, akkor elkezd égni. Aztán fürdés után bepirosodott. Ma meg. fehér hólyag szerű dolog is van az ujjam közében, és a piros folt meg megnőtt. Hozzáérek, vagy mozgatom az ujjaim, esetleg langyos víz éri, akkor égőfájdalom jelentkezik ezen a ponton.

Colitis ulcerosas vagyok, amire imurant szedek, ez lehet a betegségem, vagy a gyógyszernek a hatása? Nem égettem meg itt semmivel, és semmilyen irritáló anyaggal nem találkozott a bőröm, a kézfertőtlenítőt leszámítva.


Képeket mellékelek róla:


[link]


2020. dec. 17. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
elsokorben bekennem valamilyen hamositoval, pl bepanthen, neogranormon, sudocrem. ha nem lesz jobb par napon belul, borgyogyasz.
2020. dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez bőrgomba
2020. dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A faxt, nekem is ilyen volt multkor, 2 hetig kenegettem bepanthennel, addig fajt mint a rossebb, csipett, egetett, 2 het alatt az a resz, ami most feher felvalik majd teljesen, letudod majd huzni, es nyom nelkul begyogyul.

En is azt hittem lerohad a kezem, mar fontolgattam hogy orvoshoz megyek, de pontosan 2 het alatt teljesen elmult, es csak hamositot hasznaltam ra. :D

2020. dec. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Colitis ulcerosas bármikor okozhat bármilyen bőrtüneteket.
2020. dec. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!