Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Át estem a korona víruson. Ho...

Át estem a korona víruson. Hol és hogyan adatok vérplazmat amivel tudok segíteni?

Figyelt kérdés

Át estem a korona víruson.

Hol és hogyan adatok vérplazmat amivel tudok segíteni?

Van valakinek tapasztalata?

Mennyit mikor hogyan?

Linket is el fogadok! K0)SZI



2020. dec. 20. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne: [link]
2020. dec. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 fel is hívtam őket..

Meg további számokat.

Nem lettem előrébb. Úgy láttam h a rendszer átjárhatatlan bonyolult.. Vidéken meg esélytelen.. Ezért tettem ki a kérdést.

2020. dec. 20. 09:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem reklámozzák, de kizárólag férfiak vérplazmáját használják fel (nőknél a terhesség alatt lehet valami változás a vérben), de ezt csak az ellenanyag vizsgálat után közölték a barátnőmmel. Valami gyógyszer készítéshez használták volna a platmáját, nem a plazma terápiára, ebből nem kért.

Ő a vérellátónál kezdte a kutatást.

2020. dec. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1.-vagyok.


[link]


Ha ez bonyolult...akkor inkább hagy a fenébe!

2020. dec. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm én is ott kezdtem.. Mély részében laktok át országban?
2020. dec. 20. 10:19
 6/7 A kérdező kommentje:
#1 és 20 percet hallottam.. Értem h Google a barátom és baromi okos vagy onnan. Még egyszer h megértésed nem internet gurukra van szükségem tapasztalat nélkül. Kösz
2020. dec. 20. 10:21
 7/7 A kérdező kommentje:
Ennyi?
2020. dec. 20. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!