Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan tesztelő központ,...

Van olyan tesztelő központ, amely ünnepek alatt és hétvégén is tesztel, és egy nap alatt megvan az eredmény?

Figyelt kérdés
Mivel január 3-án vissza kell mennem külföldre, és max 3 napos lehet a teszteredményem, olyan dec 31-én kéne tesztelnem magam. Erre van lehetőség vajon? Budapesti vagyok. Amiket néztem, ott ünnepek alatt nem vállalnak.

2020. dec. 21. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Reggel kész a teszt, mire hazaérsz, már nem érvényes.
2020. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress jobban...biztos vannak.
2020. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Vagy csunya dolog, de bemesz korhazba es eloadod hihy ilyen olyan tuneteid vannak es jonesellyel csinaltatnak tesztet, mielott felvesznek ...

Vagy nagyon gyorsan osszeszedsz eüs korhazi ismerost es nagyon szepen megkered. 1-e elott a hala penzt nem is buntezik:-)

2020. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Laszlo kórház
2020. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as: bátyám orvos, sajnos ez nem így működik :))
2020. dec. 21. 22:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Tesztallomas.hu
2020. dec. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
beírod a google-ba, hogy PCR teszt Budapest. Az első 10-nek írsz egy emailt az ügyben.
2020. dec. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!