Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5. napja vettem be esemény...

5. napja vettem be esemény utáni tablettát. Hétvégén vagy jövőhét elején kéne menstruálnom. Ha akkor csinálok terhességi tesztet akkor kimutatja? Az esemény utáni tabi nem zavar bele az eredménybe?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség kimutatásához legalább 2 hét kell a fogantatástól számítva. Az eseményutáni pedig nem befolyásolja az eredményt.
2012. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Jó hülye vagy hogy mindenféle védekezés nélkül szexelsz :) Remélem egyszer terhes leszel, mert azt érdemelnéd. Nem olyan hú de drága a fogamzásgátló.. :) Gratulálok neked.
2012. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló köszi :) Második te meg jobb lett volna ha inkább nem is írsz ide..Emberi "intelligencia"..szerinted olyan meg se történhet hogy kiszakad véletlen a gumi igaz? De tényleg felelőtlen vagyok hogy bevettem a gyógyszert inkább :).....
2012. aug. 20. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Van olyan terhességi teszt, ami 1 hét után is kimutatja,menj be egy gyógyszertárba,vagy egy drogériába,és nézz körül,és érdemes olyat venni,amiben kettő van. :) De ha 3 napon belül vetted be a 72 órásat,nagyon nem valószínű,hogy terhes vagy. Persze jó lenne vigyázni az ilyenekkel, mert ezt sokszor nem célszerű alkalmazni, ha terhes szeretnél lenni még az életben! :)
2012. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem is szeretnék bevenni ilyet soha többet.De most nem volt más választásom.
2012. aug. 24. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!